08.12.2022, Perşembe
6 °C / 15 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi Belediyesinin kampanyasıyla 10 bin 26...

Merkezefendi Belediyesinin kampanyasıyla 10 bin 26 ihtiyaç sahibine iftar yemeği

Haber Merkezi - 29 Nisan 2022 Cuma - 10:01 Merkezefendi Belediyesinin kampanyasıyla 10 bin 26 ihtiyaç sahibine iftar yemeği

Merkezefendi Belediyesi tarafından ramazan ayına özel başlatılan ‘Merkezefendi El Ele’ iyilik hareketiyle, 10 bin 26 ihtiyaç sahibine iftar yemeği ulaştırıldığı belirtildi.

A- A+

Merkezefendi Belediyesinin ‘Merkezefendi El Ele’ iyilik hareketi sürüyor. Üç yıldır ramazan ayına özel uygulanan iyilik hareketi kapsamında, bu yıl 10 bin 26 ihtiyaç sahibine sıcak iftar yemeği ulaştırıldığı kaydedildi. Ramazan ayında 50 restoranın hizmet verdiği iyilik hareketine hayırseverler tarafından 408 bin 240 Türk Lirası bağış yapıldığı ifade edildi. Esnafa da destek sağlanan uygulamanın arife günü sona ereceği açıklandı.

“KÜÇÜK ESNAFA CAN SUYU”

Haberin DevamıReklam

İyilik hareketinde hizmet veren Zehra Nazlıer, iyilik hareketinin küçük esnaf için can suyu olduğunu söyledi. Nazlıer, “Bu projenin gerçekleştirilmesinde emeği geçen başta Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’a, ekibine ve hayırseverlere sonsuz teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

DOĞAN’DAN HAYIRSEVERLERE TEŞEKKÜR

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan ise, “Merkezefendi Belediyesi olarak sosyal belediyecilik anlayışı ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. İhtiyaç sahibi hemşehrilerimize bu yılki Ramazan ayında da hayırseverler aracılığı ile sıcak iftar yemeklerini evlerine ulaştırıyoruz. Bu Ramazan ayında bugüne kadar 10 bin 26 ihtiyaç sahibi hemşehrimize iftar yemeklerini ulaştırdık. İhtiyaç sahibi hemşehrilerimizin her zaman yanındayız. İyilik hareketimize katkı sağlayan tüm hayırseverlerimize teşekkür ediyorum” dedi.