06.06.2023, Salı
17 °C / 30 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi Belediyesinin iftar sofrası Yenişehir’de kuruldu

Merkezefendi Belediyesinin iftar sofrası Yenişehir’de kuruldu

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 17 Nisan 2023 Pazartesi - 16:09Güncelleme: 17 Nisan 2023 Pazartesi - 16:09
Merkezefendi Belediyesinin iftar sofrası Yenişehir’de kuruldu

Merkezefendi Belediyesi tarafından Yenişehir Mahallesi’nde iftar programı düzenlendi.

Yenişehir Mahallesi Zaferiye Abalıoğlu İlkokulu Bahçesi’nde gerçekleşen iftar programına Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, Önceki Dönem Belediye Başkanı Ali Marım ve Ali Aygören, Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ali Osman Horzum, Deva Partisi İl Başkanı Bekir Kırar, Demokrat Parti İl Başkanı Salih Zeki Yanaşık, Gelecek Partisi İl Başkanı Aykut Yıldırım ve yöneticileri, Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Milletvekili Adayları Şeref Arpacı,Adil Demir ve İlhan Özcan, muhtarlar, meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

İNSAN ODAKLI PROJELERLE HİZMETE DEVAM EDİYORUZ”

Programın ardından konuşan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, deprem bölgelerinde ve Merkezefendi’de yapılan yatırımlara devam ettiklerini söyledi. İnsan odaklı projeleri sürdüreceklerini belirten Doğan, şunları söyledi:

Haberin DevamıReklam
“Bir taraftan deprem bölgelerine desteğimiz devam ediyor bir taraftan en çok ihtiyacımız olan; birliği, beraberliği, kardeşliği, dostluğu ve Halil İbrahim sofrasını Merkezefendimizdeki 50 mahallemizde kurmaya çalışıyoruz. Ramazan demek, barış demek, yardım etmek demek, bir elin verdiğini diğer elin görmemesi demektir. Bu zor günlerde Halil İbrahim sofralarında hemşehrilerimizle bir araya gelerek tekrardan umudu birlikte yeşerteceğiz. Ekonomik krizin, umutsuzluğun ve mutsuzluğun had safhada olduğu bu günlerde, insana dokunan insan odaklı projelerle Merkezefendimize hizmet etmeye devam ediyoruz.”

KARACA’DAN DOĞAN’A TEŞEKKÜR

Karaca ise, “11 İlimizde gerçekleşen, büyük bir yıkıma ve kayba neden olan deprem nedeniyle her yıl olduğu gibi Ramazan coşkusunu yüreğimizde o kadar güçlü hissetmesek de birliğin, dayanışmanın, o anlamlı ve onurlu duygularını sizlerle birlikte bizlere yaşatan Merkezefendi Belediye Başkanımız Şeniz Doğan’a da teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Öte yandan 17 Nisan Pazartesi (bugün) günü Kayaköy TOKİ/Hacıeyüplü Muhtarlığı arkasında toplu iftar programını gerçekleştireceği ifade edildi.