Merkezefendi Belediyesinin iftar sofrası Karahasanlı Mahallesi’nde kuruldu – D20Haber
16.04.2024, Salı
14 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi Belediyesinin iftar sofrası Karahasanlı Mahallesi’nde...

Merkezefendi Belediyesinin iftar sofrası Karahasanlı Mahallesi’nde kuruldu

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 20 Mart 2024 Çarşamba - 14:10Güncelleme: 20 Mart 2024 Çarşamba - 14:10
Merkezefendi Belediyesinin iftar sofrası Karahasanlı Mahallesi’nde kuruldu

Merkezefendi Belediyesi tarafından Karahasanlı Mahallesi’nde iftar yemeği düzenlendi.

Merkezefendi Belediyesinin gelenekselleştirdiği mahalle iftarları sürüyor. Bu kapsamda Hilal Cami yanında düzenlenen iftar yemeğine Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Denizli Belediyesi Eski Başkanlarından Ali Marım, Cumhuriyet Halk Partisi Merkezefendi İlçe Başkanı Müjdat İlhan, meclis üyeleri ve meclis üyesi adayları, muhtarlar ve binlerce vatandaş katıldı.

İftar programında konuşan Doğan, ““Bugün burada 7 bin kişiyiz. Ramazan ayının maneviyatını, birliğini ve beraberliğini bugün Karahasanlı Mahallemizde doyasıya yaşadığımızı ifade etmek istiyorum. Merkezefendi Belediyesi olarak bu güzel ayı, bu manevi ayı mahallelerimizde çalışma arkadaşlarımızla birlikte yaşatmaya devam ediyoruz. Allahım tuttuğunuz oruçları kabul etsin, birliğimizi ve beraberliğimizi hiç bozmasın. Bereket dolu bir iftar sofrasını birlikte paylaşmanın sevinciyle ramazanın huzurunu yaşamaya devam ediyoruz” dedi.

Merkezefendi Belediyesi 21 Mart Perşembe günü Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Barbaros Kapalı Pazar Yeri’nde toplu iftar programını gerçekleştirecek. Programda tasavvuf müzik dinletisi ve semazen gösterisi sunulacak.