17.09.2021, Cuma
15 °C / 29 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi Belediyesi’nin enstrüman kurslarında başvurular başladı

Merkezefendi Belediyesi’nin enstrüman kurslarında başvurular başladı

Haber Merkezi - 13 Eylül 2021 Pazartesi - 16:44 Merkezefendi Belediyesi’nin enstrüman kurslarında başvurular başladı

Merkezefendi Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, enstrüman kursları için yeni dönem başvurularının başladığı belirtildi.

A- A+

Merkezefendi Belediyesi kültür ve sanat alanındaki çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda enstrüman kurslarının yeni dönem başvuruları başladı. Gitar, bağlama, piyano, keman, çello, perküsyon ve bateri kurslarına Merkezefendi’de ikamet eden 8 ila 50 yaş aralığındaki Merkezefendililerin başvurabileceği bildirildi. Bire bir olarak verilecek eğitimlere katılım kontenjanla sınırlı olacağı kaydedildi. Branşlarında uzman eğitmenler tarafından Merkezefendi Kültür Merkezi’nde ücretsiz olarak verilecek kurslara www.merkezefendi.bel.tr adresinden kayıt yapılacağı ifade edildi. Ayrıca, 444 8 662 numaralı çağrı merkezinden de kurslar hakkında detaylı bilgi alınabileceği duyuruldu.

Haberin DevamıReklam

Sanatın ve kültürün hayatın değişmez bir parçası olduğunu belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Sanatın, kültürün ve eğitimin her zaman destekçisiyiz. Bu düşünce ile de belediyemizce hemşehrilerimize sanattan kültüre, spordan eğitime birçok alanda kurs veriyoruz. İlçemizde açtığımız kurslar sayesinde çocuklarımız, gençlerimiz ve hemşehrilerimiz ilgi duydukları, öğrenmek istedikleri birçok branşta eğitim alma imkanı yakalıyorlar. Sanatın ve kültürün merkezi olan ilçemizde her yıl yüzlerce hemşehrimizin faydalandığı ve sanat, kültür ve eğitimle iç içe olduğu enstrüman kurslarımızın yeni dönemde de yoğun ilgi göreceğini düşünüyorum. Tüm sanatsever hemşehrilerimi kurslarımıza bekliyoruz” diye konuştu.