Merkezefendi Belediyesi’nin düzenlediği Zumba All-Star Yarışması başlıyor – D20Haber
16.04.2024, Salı
14 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi Belediyesi’nin düzenlediği Zumba All-Star Yarışması...

Merkezefendi Belediyesi’nin düzenlediği Zumba All-Star Yarışması başlıyor

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 16 Şubat 2024 Cuma - 10:40Güncelleme: 16 Şubat 2024 Cuma - 10:40
Merkezefendi Belediyesi’nin düzenlediği Zumba All-Star Yarışması başlıyor

Merkezefendi Belediyesi Kadın Çocuk Yaşam merkezlerinde eğitim gören kadınlar Zumba All-Star Yarışması’nda mücadele edecek.

Merkezefendi Belediyesi tarafından hizmete açılan ve 15 farklı mahallede faaliyetlerine devam eden Kadın Çocuk Yaşam Merkezi'nde eğitim gören kadınlar Zumba All-Star Yarışması’nda bir araya gelecek. 17 Şubat Cumartesi günü saat 14.00’te Bereketler Toplantı ve Sergi Salonu’nda gerçekleştirilecek olan Zumba All-Star Yarışması’nda, 20 farklı takım belirlenen iki şarkı ile bir birileriyle kıyasıya rekabet edecek.

SERVİS HİZMETİ SUNULACAK

Yaklaşık 600 kadının katılacağı yarışmada dereceye girenler 3 kişilik jüri heyeti ile belirlenecek. Puanlama usulü ile birinci, ikinci ve üçüncü seçilerek, ilk 3 takıma madalya takdim edilecek. Diğer katılımcılara da çeşitli hediyeler verilecek. Etkinlik saat 14.00’te başlayıp 17.00'ye kadar devam edecek. Merkezefendi'de bulunan 15 Kadın Çocuk Yaşam Merkezi'nden 12.30’te servis kaldırılarak Bereketler Toplantı ve Sergi Salonu'na yarışmacıları ve konukları taşıyacak.

DOĞAN’DAN DAVET

Kadınların her zaman yanlarında olduklarını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Merkezefendi Belediyesi olarak sanata, spora çok önem veriyoruz. Bugüne kadar bu alanlarda birçok proje ve etkinlik gerçekleştirdik, gerçekleştirmeye de devam ediyoruz. Tüm kadınlarımızı eğlenceli bir ortamın oluşacağı etkinliğimize 17 Şubat Cumartesi günü Bereketler Toplantı ve Sergi Salonu’nda gerçekleştireceğimiz Zumba All-Star Yarışmasına bekliyorum. İlçedeki dans ve sporseverleri Zumba All-Star etkinliğinde buluşturacağız. 600 zumba severin içinde bulunacağı etkinlik saat 14.00’te başlayıp 17.00’de sona erecek” diye konuştu.