15.08.2022, Pazartesi
21 °C / 34 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi Belediyesinden Zumba Master Class etkinliği

Merkezefendi Belediyesinden Zumba Master Class etkinliği

Haber Merkezi - 12 Ocak 2022 Çarşamba - 10:49 Merkezefendi Belediyesinden Zumba Master Class etkinliği

Merkezefendi Belediyesi, 15 Ocak Cumartesi günü Zumba Master Class etkinliği düzenleyecek. Başkan Şeniz Doğan, “500 dansçının katılacağı etkinliğimize tüm dans ve sporsever hemşehrilerimizi davet ediyorum” dedi.

A- A+

Merkezefendi Belediyesi, ilçedeki dans ve sporseverleri Zumba Master Class etkinliğinde buluşturacak. 15 Ocak Cumartesi günü Bereketler Toplantı ve Sergi Salonu’nda gerçekleştirilecek etkinliğe, Gülen Arzuman gibi ünlü zumbacıların yanı sıra Türkiye’nin dört bir yanından gelen 100 zumba eğitmeni ile 400 dansçının katılacağı ifade edildi. Şovlarla dolu etkinliğin saat 13.00’te başlayıp 16.00’da sona ereceği kaydedildi.

“SANATA VE SPORA ÖNEM VERİYORUZ”

Haberin DevamıReklam

Sanat ve spora çok önem verdiklerini dile getiren Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Bugüne kadar bu alanlarda birçok proje ve etkinlik gerçekleştirdik, gerçekleştirmeye de devam ediyoruz. Hemşehrilerimiz ilçemize kazandırdığımız Kadın Çocuk Yaşam Merkezlerimizde ve spor tesislerimizde birbirinden farklı branşlardaki kurslarımıza yoğun ilgi gösteriyor. Bu ilgi de bizleri fazlasıyla mutlu ediyor. Özellikle kadın hemşehrilerimizin talepleri doğrultusunda Zumba Master Class’a ev sahipliği yapacağız. 500 dansçının katılacağı etkinliğimize tüm dans ve sporsever hemşehrilerimizi davet ediyorum” diye konuştu.