25.06.2021, Cuma
20 °C / 35 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi Belediyesi’nden YKS öncesi sınav rehberlik...

Merkezefendi Belediyesi’nden YKS öncesi sınav rehberlik ve danışmanlık hizmeti

Haber Merkezi - 10 Haziran 2021 Perşembe - 17:41 Merkezefendi Belediyesi’nden YKS öncesi sınav rehberlik ve danışmanlık hizmeti

Merkezefendi Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) girecek öğrencilere yönelik ücretsiz “sınav rehberlik ve danışma hizmeti” verecek.

A- A+

Hizmet, Merkezefendi Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nde psikolog ve sosyal hizmet uzmanlarımız tarafından YKS öncesi Sınav kaygısı, dikkat dağınıklığı ve odaklanamama gibi konular üzerinde gerçekleştirilecek. Öğrencilerin ister yüz yüze, ister online olarak faydalanabileceği rehberlik ve danışma hizmeti pazartesi, salı, çarşamba, perşembe ve cuma günleri 10.00 ile 17.00 arasında sunulacak. Bu hizmetten yararlanmak isteyen öğrenciler, https://www.merkezefendi.bel.tr adresinden veya 444 86 62 numaralı çağrı merkezinden başvuru yapabilecek, detaylı bilgi alabilecek. 

Sınava girecek olan öğrencilerin başarılı olması için bu hizmeti sunacaklarını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Merkezefendi Belediyesi olarak öğrencilerimizin her zaman yanındayız. Onların ve ailelerinin yükünü, kaygısını, stresini azaltmak için ‘Sınav Rehberlik ve Danışma Hizmeti’ vereceğiz. Öğrencilerimiz uzman danışmanlarımız ile istediği her konuda, ister yüz yüze ister online olarak görüşebilecek. YKS öncesi gerçekleştireceğimiz bu hizmet ile öğrencilerimizin sınavda başarılı olmasına katkı sağlamak istiyoruz. Şimdiden sınava girecek olan öğrencilerimize başarılar diliyorum” diye konuştu.