15.08.2022, Pazartesi
21 °C / 34 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi Belediyesinden yaz spor okulları şenliği

Merkezefendi Belediyesinden yaz spor okulları şenliği

Haber Merkezi - 6 Ağustos 2022 Cumartesi - 10:24 Merkezefendi Belediyesinden yaz spor okulları şenliği

Merkezefendi Belediyesi tarafından 10 Ağustos Çarşamba günü Yaz Spor Okulları Şenliği düzenlenecek.

A- A+

Alpaslan Spor Tesisi’nde Yaz Spor Okulları öğrencilerine yönelik gerçekleşecek şenlikte sportif aktivitelerin yanı sıra ünlü isimler de yer alacak. Şenliğin, Yetenek Sizsiniz’in finalistleri olan Ufuk Güven ve Erkan Yetim’in futbol gösterisi ile başlayacağı kaydedildi. etkinlikte, Futbol ve Basketbol Freestyle Türkiye Şampiyonları, Break Dance Türkiye ve Avrupa Şampiyonları, Guınnes Dünya Rekortmenleri, Bayrak Adamlar, illüzyon gösterisi, Ozan Ozanca konseri, çocuklar için oyun grupları ve ödüllü yarışmaların düzenleneceği belirtildi.

Şenlik, Ümit Uçur ve İzzettin Esmer’in basketbol gösterisi, Guinnes Rekorları bulunan Emre Saraç ve Hüseyin Yalçın’ın bayrak adamlar gösterisi ve Hasan Özdemir’in hünerlerini göstereceği break dansı ile devam edecek.

“İLÇEMİZİ SPORUN MERKEZİ YAPACAĞIZ”

Haberin DevamıReklam

Spora ve sporcuya teşviklerinin devam edeceğini belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Bu yıl yaklaşık 10 bin spor severin kayıt yaptırdığı yaz okullarında, futbol, basketbol, voleybol, tenis, badminton, robotik kodlama, cimnastik, halk oyunları, satranç ve akıl oyunları, pilates, zumba, fitness ve güreş olmak üzere toplamda 13 branşta deneyimli eğitmenler tarafından kurs veriliyor. Çocuklarımızın yeteneklerini keşfetmek adına bu kursların önemli olduğunu düşünüyorum. Öğrencilerimiz adına bu yıl ilkini gerçekleştireceğimiz Yaz Spor Okulları Şenliği’ne tüm spor severleri davet ediyorum. Çocuklarımızın eğlenceli vakit geçireceği bu şenlikte siz değerli Merkezefendili ve Denizlili vatandaşlarımızı da aramızda görmek istiyoruz. Merkezefendi’yi sporun merkezi haline getirmek için çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.