14.06.2021, Pazartesi
16 °C / 27 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi Belediyesinden park ve yeşil alanlarda...

Merkezefendi Belediyesinden park ve yeşil alanlarda bakım çalışması

Haber Merkezi - 7 Mayıs 2021 Cuma - 13:30 Merkezefendi Belediyesinden park ve yeşil alanlarda bakım çalışması

Merkezefendi Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler, ilçe genelindeki park ve yeşil alanlarda bakım çalışması gerçekleştiriyor.

A- A+

Ekipler, Merkezefendi’nin yeşillendirilmesi, çehresinin güzelleştirilmesi ve vatandaşların yemyeşil ve bakımlı parklarda güzel bir yaz geçirmeleri amacıyla çalışmalarını kesintisiz olarak sürdürüyor. Bu kapsamda sulama, çim biçme, yabani otların temizliği, bakım ve çevre düzenleme çalışmaları yapılıyor.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, ilçeyi daha güzel hale getirmek için çalıştıklarını belirterek, “Hemşehrilerimizin daha güzel ve yeşil alanlarda vakit geçirebilmesi adına çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Parklarımıza büyük önem veriyor ve bu doğrultuda çevre temizliğinden sulamaya, bakımdan çim biçme işlemine birçok çalışma gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımız belirlenen program dahilinde ekiplerimiz tarafından ilçemiz genelinde sürdürülecek. Sağlıklı ve güzel günlerimize en kısa zamanda kavuşmak, güzel Merkezefendimizin güzel parklarında yeniden bir arada olabilmek ümidiyle” diye konuştu.