28.11.2022, Pazartesi
6 °C / 13 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi Belediyesinden Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde...

Merkezefendi Belediyesinden Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde iftar

Haber Merkezi - 22 Nisan 2022 Cuma - 14:23 Merkezefendi Belediyesinden Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde iftar

Merkezefendi Belediyesi tarafından Mehmet Akif Ersopy Mahallesi’nde iftar programı düzenlendi.

A- A+

Esentepe Kapalı Pazaryeri’nde düzenlenen iftar etkinliğe Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Merkezefendi Kaymakamı Adem Uslu, CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Ali Osman Horzum, Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Atıcı Bakcan, meclis üyeleri, muhtarlar ve binlerce vatandaş katıldı. Yoğun katılım için teşekkür eden Doğan, ““Bu güzel günde sizlerle birlikte olduğumuz için bizler de çok mutluyuz. Önümüzdeki dönem Merkezefendi Belediyesi olarak sizlerle birlikte yapacağımız bir çok etkinliğimiz olacak. Ramazan ayınız mübarek olsun, tuttuğunuz oruçları Allah kabul etsin” dedi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını coşkuyla kutlayacaklarını dile getiren Doğan, “Cumartesi günü Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dünyada tek olan, çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız. Bayramı coşkulu bir şekilde kutlayacağız. Bütün anne ve babalara sesleniyorum, çocuklarınızı cumartesi ve Pazar günü Merkezefendi Kültür Merkezimizde çocuklarla yapacağımız etkinliğe getirin. O coşkuyu sizlerle birlikte yaşamak işitiyoruz” diye konuştu.

Haberin DevamıReklam

“BÜYÜK BİR EMEK VAR”

Gerçekleştirilen iftar programında büyük bir emeğin olduğunu ifade eden Uslu, “Merkezefendi Belediyemiz tarafından tertip edilen bu iftar programında sizlerle birlikte olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bu mübarek günde, bu mübarek ayda bizleri burada bir araya getiren yüce yaradan adına sonsuz hamd ediyorum. Önümüzdeki Kadir Gecesine ve Ramazan Bayramı’na sağlık içersinde ulaşmayı Cenabı Allahtan niyaz ediyorum. Bugün burada 6 bin 500 kişilik yoğun bir iftar programı oldu. Bunun arkasında büyük bir emek var. Bu iftar programında emeği geçen Belediye Başkanımıza, personeline ve iftar programına katılım sağlayan siz değerli hemşerilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından semazen gösterisi ve çocuklar için Hacivat ile Karagöz oyunu sahnelendi.