08.12.2022, Perşembe
6 °C / 15 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi Belediyesinden Karaman’da iftar sofrası

Merkezefendi Belediyesinden Karaman’da iftar sofrası

Haber Merkezi - 15 Nisan 2022 Cuma - 14:28 Merkezefendi Belediyesinden Karaman’da iftar sofrası

Merkezefendi Belediyesi, mahalle iftarlarının ikincisini Karaman Mahallesi’nde verdi.

A- A+

Karaman Kapalı Pazar Yeri’ndeki iftar programına CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, CHP Denizli İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Ali Osman Horzum, İYİ Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Mehmet Ertuğrul Gökce, Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Atıcı Bakcan ile Fatih Coşkun, meclis üyeleri, muhtarlar ve Karaman Mahallesi sakinleri katıldı.

Mahalle iftarları ile ramazan ayının ruhunu yaşattıklarını söyleyen Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Sizlerle bu etkinliklere başlamak, hele ki böyle güzel bir günde sizlerle birlikte olmak çalışma arkadaşlarım ve benim için büyük bir mutluluk ve onur verici. Ramazan ayının ülkemize sağlık, mutluluk, barış ve huzur getirsin. Ramazan ayında mahalle iftarlarımız sizlerle birlikte devam ediyor. Bu dostluğu, Ramazan ayının o birleştirici ruhunu mahallelerimizde yaşatmaya çalışıyoruz. Katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Oruçlarınız kabul olsun” dedi.

Haberin DevamıReklam

Pandemi nedeniyle iki yıldır iftar sofralarında bir araya gelemediklerini belirten CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca ise, “Çok uzun bir aradan sonra böyle güzel bir organizasyonda sizlerle birlikte olmanın gururunu yaşıyorum, iyi ki varsınız. İki yıldır pandemi nedeniyle gerçekleştiremediğimiz bu birlikteliği, bu dayanışmayı özlemişiz. Birlikte olmayı, yan yana durmayı, bu güzel ülkemizde barış içerisinde yaşamayı, ay yıldızlı bayrağın altında omuz omuza yürümeyi özlemişiz. Ramazan ayının bütün hemşehrilerime hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bu güzel dayanışma örneğini bizlere sunan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’a da teşekkür ediyorum” diye konuştu.