Merkezefendi Belediyesinden İlbade Mahallesi’nde iftar – D20Haber
20.05.2024, Pazartesi
18 °C / 32 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi Belediyesinden İlbade Mahallesi’nde iftar

Merkezefendi Belediyesinden İlbade Mahallesi’nde iftar

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 28 Mart 2023 Salı - 12:59Güncelleme: 28 Mart 2023 Salı - 12:59
Merkezefendi Belediyesinden İlbade Mahallesi’nde iftar

Merkezefendi Belediyesi, mahalle iftarlarının ilkini İlbade Mahallesi’nde verdi.

İlbade Mahallesi Kapalı Pazaryeri’ndeki iftar programına Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ali Osman Horzum, İYİ Parti İl Başkanı Özer Tunçtürk, Deva Partisi İl Başkanı Bekir Kırar, Demokrat Parti İl Başkanı Salih Zeki Yanaşık, Gelecek Partisi İl Başkanı Aykut Yıldırım ve Saadet Partisi İl Başkanı Mehmet Fatih Aktaş, muhtarlar, meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

“RAMAZAN AYI BEREKETTİR”

Ramazan ayının ilk toplu iftarını gerçekleştirdiklerini söyleyen Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, konuşmasında şunları söyledi:

Haberin DevamıReklam
“Ramazan ayı huzurdur, berekettir, birliktir ve kardeşliktir. Zor dönemler geçirdiğimiz şu günlerde, bizler sizlerden aldığımız destek ve motiveyle çalışıyoruz. 6 Şubat’ta kötü bir doğal afet yaşadık. Ben deprem bölgesinde vefat eden bütün hemşehrilerimize Allah’tan rahmet,   acil şifalar diliyorum. Bu zor günleri hep birlikte el ele vererek, yaptığımız işlerle ve projelerle atlatacağız. Sizler 2019’da bizlere sahip çıktınız gönül verdiniz destek oldunuz, bizde aynı inançla aynı kararlılıkla yolumuza devam ediyoruz. Şunu da söylemek istiyorum ki; bugün ilk iftarımız ve ilk iftarımızı İlbade Mahallemizden başladık. Ramazan ayınız hayırlı uğurlu olsun. Daha güzel daha sağlıklı günlerde buluşmak dileğiyle. Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum, hoş geldiniz. Gönlümüz her daim bir, soframız bereketli olsun.”

İftar programında tasavvuf müzik dinletisi ve semazen gösterisi sahnelenirken, iftarını yapan vatandaşlara çeşitli ikramlarda da bulunuldu.