20.09.2021, Pazartesi
20 °C / 36 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi Belediyesi’nden çok amaçlı gençlik merkezi

Merkezefendi Belediyesi’nden çok amaçlı gençlik merkezi

Haber Merkezi - 15 Eylül 2021 Çarşamba - 10:45 Merkezefendi Belediyesi’nden çok amaçlı gençlik merkezi

Merkezefendi Belediyesi’nce, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’ne çok amaçlı gençlik merkezi inşa edilecek. Üç katlı olması planlanan merkezin inşasına yakında başlanacağı kaydedildi.

A- A+

İlçe genelinde yapısal projeleri hayata geçirmek için çalışmalarını sürdüren Merkezefendi Belediyesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’ne gençlik merkezi inşa edecek. 1200 metrekarelik gençlik merkezinin 3 katlı olması planlanırken, içerisinde modern eğitim sınıfları, kişisel gelişim ve hobi atölyeleri, sosyal alanı, kütüphanesi, kafeteryası,fuaye alanı, 100 kişilik seminer salonu, bireysel ve grup çalışma odalarının olacağı belirtildi.

“GENÇLERİMİZİN YANINDAYIZ”

Haberin DevamıReklam

Konuyla ilgili konuşan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Merkezefendi Belediyesi olarak ilçemizin her mahallesinde çalışmalar gerçekleştiriyor, projeler hayata geçiriyoruz. İlçemize kazandırdığımız birçok merkezden sonra şimdi de Mehmet Akif Ersoy Mahallemize ‘Gençlik Merkezimizi’ kazandıracağız. Gençlerimizin sanattan kültüre, eğitimden spora, kişisel gelişimden sosyalleşmeye kadar birçok alanda vakit geçireceği bu merkezimiz gençlerimizin gözdesi olacak. Merkezimizi en kısa sürede tamamlayarak hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız. Birçok alanda kendini geliştirecekleri bu çok amaçlı merkezlerimizin sayısını ilçemizde arttıracağız. Merkezefendi Belediyesi olarak geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin her zaman yanındayız” diye konuştu.