20.01.2022, Perşembe
-4 °C / 7 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi Belediyesinden çocuklar için masal saati...

Merkezefendi Belediyesinden çocuklar için masal saati etkinliği

Haber Merkezi - 2 Aralık 2021 Perşembe - 12:23 Merkezefendi Belediyesinden çocuklar için masal saati etkinliği

Merkezefendi Belediyesi tarafından, çocukların hayal gücünü artırma, dikkatini, hafızasını, dil becerisini ve kelime dağarcığını geliştirmek, onlara okuma alışkanlığı kazandırmak amacıyla ‘Masal Saati’ etkinliği düzenlenecek.

A- A+

Merkez Kütüphane’de, 4 Aralık Cumartesi günü saat 11.30’da başlayacak etkinliğe 4 ile 7 yaş aralığındaki çocuklar katılabilecek. Masal Saati etkinliği için 0258 297 00 20 numaralı hattan randevu oluşturulması gerekiyor.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, etkinlikle ilgili “Çocuklarımız, gençlerimiz bu ülkenin geleceği ve umududur. Bu düşünce ile geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için büyük bir heyecanla çalışıyoruz. Merkezefendi Belediyesi olarak, çocuklarımızı geleceğe hazırlamak adına eğitimden kültüre, bilimden sanata ve spora birçok alanda projeler üretiyor, etkinlikler düzenliyoruz. Bu noktada 4 ile 7 yaş arasındaki çocuklarımız için Merkez Kütüphanemizde ‘Masal Saati’ etkinliği yapacağız. Etkinliğimizde çocuklarımıza çeşitli masallar anlatılarak onların hayal güçlerini geliştirmelerine, dikkatli dinlemelerine katkı sağlayacağız.  Tüm çocuklarımızı bu etkinliğimize davet ediyorum” açıklamasını yaptı.