02.12.2022, Cuma
9 °C / 16 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi Belediyesinden Anneler Günü’ne özel fotoğraf...

Merkezefendi Belediyesinden Anneler Günü’ne özel fotoğraf çerçevesi hediyesi

Haber Merkezi - 20 Nisan 2021 Salı - 13:09 Merkezefendi Belediyesinden Anneler Günü’ne özel fotoğraf çerçevesi hediyesi

Merekzefendi Belediyesinin Anneler Günü’ne özel projesi kapsamında, başvuru yapan ilk 10 bin kişiye Kendin Yap Ahşap Fotoğraf Çerçevesi hediye edilecek.

A- A+

Merkezefendi Belediyesi, 9 Mayıs Pazar günü kutlanacak Anneler Günü’nde ‘Kendin Yap Ahşap Fotoğraf Çerçevesi’ hediye edecek. Çerçeveler, Merkezefendi’de ikamet eden ve başvuru yapan ilk 10 bin Merkezefendili’ye verileceği belirtildi. 19 Nisan Pazartesi günü başlayan başvuruların, 25 Nisan Pazar gününe kadar devam edeceği açıklandı. Başvurular www.merkezefendi.bel.tr internet adresi üzerinden yapılacağı kaydedildi. Hediyeler, adrese teslim edildikten sonra Zoom programı üzerinden yapılacak etkinlik için tarih ve saat bilgisi, kısa mesaj yolu ile iletileceği bildirildi.

Haberin DevamıReklam

“ÇOCUKLARIMIZDAN ANNELERİNE GÜZEL BİR HEDİYE”

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “En huzur verici, en güven veren, en sıcak, en samimi, kelime annedir. Hayat tecrübeleri ile geleceğimize ışık olan, bizi biz yapan annelerimizin değeri her şeyden çok fazla. Merkezefendi Belediyemizce tasarlanan Anneler Günü’ne özel ahşap çerçeveler, çocuklarımızdan annelerine güzel bir hediye olacak” diye konuştu.