26.05.2022, Perşembe
19 °C / 35 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi Belediyesi’nden 30 Ağustos’a özel resim...

Merkezefendi Belediyesi’nden 30 Ağustos’a özel resim yarışması

Haber Merkezi - 15 Ağustos 2020 Cumartesi - 12:57 Merkezefendi Belediyesi’nden 30 Ağustos’a özel resim yarışması

Merkezefendi Belediyesi’nce, sosyal ve kültürel etkinlikleri kapsamında 30 Ağustos Zafer Bayramı Resim Yarışması düzenlenecek.

A- A+

Sosyal ve kültürel etkinliklerine sürdüren Merkezefendi Belediyesi, ‘30 Ağustos Zafer Bayramı Resim Yarışması’ düzenleyecek. 6 ile 9, 10 ile 13 ve 14 ile 17 yaş olmak üzere üç kategoriden oluşan resim yarışmasının başvuruları 17 Ağustos Pazartesi günü başlayıp 27 Ağustos Perşembe gününe kadar devam edecek.

Merkezefendi sınırları içerisinde ikamet eden yarışmacılara açık olan  yarışmada her kategorideki birinciye bisiklet, ikinciye mini fotoğraf makinesi ve üçüncüye kol saati hediye edilecek. Yapılan açıklamada, http://merkezefendi.bel.tr/formlar/resim-yarismasi.pdf sayfasından indirilebilen form, resmin arkasına eklenerek, Merkezefendi Belediyesi Kültür Müdürlüğü’ne veya Merkezefendi Kültür Merkezi’ne şahsen teslim edilmesi gerektiği belirtildi.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Merkezefendi Belediyesi olarak 30 Ağustos Zafer Bayramımıza özel olarak resim yarışması düzenliyoruz. İlçemizde daha çok sosyal ve kültürel faaliyetleri etkinlikler gerçekleştirerek, ilçemizi sanatın ve kültürün merkezi haline getireceğiz. 6 ile 17 yaş arasındaki Merkezefendili çocuklarımızı, gençlerimizi resim yarışmamıza katılmaya davet ediyorum” dedi.