Merkezefendi Belediyesinde ücretlerle ilgili ek protokol imzalandı – D20Haber
29.05.2024, Çarşamba
15 °C / 29 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi Belediyesinde ücretlerle ilgili ek protokol...

Merkezefendi Belediyesinde ücretlerle ilgili ek protokol imzalandı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 18 Nisan 2023 Salı - 19:39Güncelleme: 18 Nisan 2023 Salı - 19:39
Merkezefendi Belediyesinde ücretlerle ilgili ek protokol imzalandı

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Ramazan Bayramı öncesi çalışma arkadaşları ile bir araya gelerek ek protokol müjdesi verdi. Başkan Doğan, “Zorlu ekonomik şartlarda, çalışma arkadaşlarımızın yaşam koşullarını iyileştirmek adına Belediye İş Sendikamızla ek protokol imzaladık. Hepimiz için hayırlı olsun” dedi.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, başkan yardımcılarıyla birlikte, Ramazan Bayramı öncesinde çalışma arkadaşları ile bir araya gelerek, bayramlarını kutladı. Doğan, bayramlaşmada, Belediye İş Sendikası ile ek protokol imzaladıklarını duyurdu.

Merkezefendi’yi geliştirmek ve güzelleştirmek için büyük bir özveri ile çalıştıklarını belirten Doğan, “Yorulmadan, özveri ile çalışan arkadaşlarımıza bir bayram müjdesi vermek istiyorum. Zorlu ekonomik şartlarda, yaşam koşullarını iyileştirmek adına Belediye İş Sendikamızla ek protokol imzaladık. Hepimiz için hayırlı olsun. Geride bıraktığımız dört yıl boyunca beraber yol aldığımız, Merkezefendimizi geliştirmek ve güzelleştirmek için birlikte çalıştığımız tüm arkadaşlarıma ve ailelerine mutlu ve sağlıklı nice bayramlar diliyorum” dedi.

Haberin DevamıReklam