Merkezefendi Belediyesinde iş sağlığı ve güvenliği eğitimi – D20Haber
04.10.2023, Çarşamba
16 °C / 30 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi Belediyesinde iş sağlığı ve güvenliği...

Merkezefendi Belediyesinde iş sağlığı ve güvenliği eğitimi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 22 Ağustos 2023 Salı - 13:29Güncelleme: 22 Ağustos 2023 Salı - 13:29
Merkezefendi Belediyesinde iş sağlığı ve güvenliği eğitimi

Merkezefendi Belediyesi tarafından personele yönelik ‘İş Sağlığı ve Güvenliği’ eğitimi verildi.

Merkezefendi Kültür Merkezi’nde düzenlenen eğitim İş Güvenliği Uzmanı Orhan Çetin tarafından verildi.

Belediye personeline çalışanların yasal hak ve sorumlulukları, iş kazalarının nedeni, ilk yardım, çalışma mevzuatı, meslek hastalıkları, iş kazalarının hukuki sonuçları, iş yeri temizliği ve düzeni gibi konular hakkında bilgiler aktarıldı. Gerçekleştirilen eğitim sonucunda işlenen konular hakkında sınav yapıldı.

İş sağlığı ve güvenliği konusunda, daha bilinçli ve güçlü adımlar attıklarını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, şöyle konuştu:

“Merkezefendi Belediyesi olarak personelimize yönelik faydalı eğitimler vermeye devam ediyoruz. Personelimizin sağlığı ve güvenliği bizim için en büyük önceliklerden biridir. Bu eğitim sayesinde, daha güvenli bir çalışma ortamı yaratmayı, olası riskleri minimize etmeyi ve personelimizin sağlığını korumayı hedefliyoruz. Onların, sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışmalarını sağlamak bizim sorumluluğumuz.Ancak bu şekilde vatandaşlarımıza daha verimli ve daha kaliteli hizmet verebiliriz. Bu eğitimle birlikte belediye olarak, daha sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratmak için hep birlikte daha fazla bilgi ve farkındalık kazanacağımıza inanıyorum. Her alanda hizmet içi eğitimlerimize devam edeceğiz.”