Merkezefendi Belediyesince 210 çocuk sünnet ettirildi – D20Haber
18.07.2024, Perşembe
27 °C / 40 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi Belediyesince 210 çocuk sünnet ettirildi

Merkezefendi Belediyesince 210 çocuk sünnet ettirildi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 24 Ağustos 2023 Perşembe - 14:14Güncelleme: 24 Ağustos 2023 Perşembe - 14:14
Merkezefendi Belediyesince 210 çocuk sünnet ettirildi

Merkezefendi Belediyesi tarafından 210 çocuk sünnet ettirildi. Sünnet olan çocuklar Sevindik Vadi Park’taki kutlama etkinliğinde bir araya geldi.

Sosyal belediyecilik anlamında çalışmalarına devam eden Merkezefendi Belediyesince, 210 çocuğun sünnet işlemleri uzman doktorlarca modern cerrahi yöntemlerle hijyenik ortamda ücretsiz olarak gerçekleştirildi.

 

Sevindik Vadi Park’ta gerçekleştirilen ‘Toplu Sünnet Şöleni’ne Toplu Sünnet Etkinliği’ne  Cumhuriyet Halk Partisi Denizli İl Başkanı Ali Osman Horzum, Cumhuriyet Halk Partisi Merkezefendi İlçe Başkanı Müjdat İlhan, Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcıları Fatma Atıcı Bakcan ile Fatih Coşkun, muhtarlar, meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

BİRÇOK ETKİNLİK YAPILDI

Etkinlikte çocuklar, Merkezefendi Belediyesi tarafından kendilerine hediye edilen sünnet kıyafetleriyle katıldı. Doğan, çocuklar ile birlikte pasta keserken konserin, müzik gösterisinin, palyaçoların, maskotların ve çocuklar için birçok etkinliğin yer aldığı şölende minikler hem arkadaşlarıyla hem de aileleriyle güzel vakit geçirdi.

“DAYANIŞMAYI SAĞLADIK”

Haberin DevamıReklam
Merkezefendililerin, kendilerine duydukları güvenden dolayı mutluluk duyduklarını söyleyen Doğan, ekonomik krize karşı her zaman vatandaşın yanında olduklarını dile getirdi. Doğan, “Göreve geldiğimiz tarihten itibaren ilçemizde birliği, beraberliği ve dayanışmayı sağladık. Bu da bizleri fazlasıyla mutlu ediyor. Sosyal belediyecilik anlayışı ile iyi günde, kötü günde her zaman hemşehrilerimizin yanındayız. Özellikle çocuklarımız söz konusu ise bizim her şey çok başka oluyor. Eğitimde ve sağlıkta çocuklarımız için fırsat eşitliği sağlamak için çalışıyoruz” dedi.

“ÇOCUKLARIMIZN COŞKULARINA ORTAK OLDUK”

Çocukların coşkularına ortak olduklarını kaydeden Doğan, “Çocuklarımızın mutluluğu bizlerin mutluluğu. Bu kardeşlik ve beraberlik devam ettiği sürece Merkezefendi’de hiçbirimizin sırtı yere gelmez. Çocuklarımızın coşku ve neşelerine hep birlikte ortak olduk. Onların sağlıklı, mutlu ve güvende büyümeleri için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.Bizleri yalnız bırakmayan tüm ailelerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Doğan, sünnet etkinliğine katkıda bulunanlara plaket ve çiçek takdim ederek desteklerinden dolayı teşekkür etti.