09.08.2022, Salı
23 °C / 36 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi Belediyesince 172 çocuk sünnet ettirildi

Merkezefendi Belediyesince 172 çocuk sünnet ettirildi

Haber Merkezi - 1 Temmuz 2022 Cuma - 16:36 Merkezefendi Belediyesince 172 çocuk sünnet ettirildi

Merkezefendi Belediyesince 172 çocuk sünnet ettirildi. Sünnet ettirilen çocuk sayısı önümüzdeki günlerde 250’ye ulaşacak.

A- A+

Merkezefendi Belediyesi, dar gelirli ailelere destek olmak amacıyla başlattığı sünnet etkinliğini bu yıl da devam ettiriyor. Sünnet için kaydı yapılan 250 çocuktan 172’sinin sünneti uzman doktorlar tarafından modern cerrahi yöntemlerle, hijyenik ortamda yapılarak tamamlandı.

Özel hastanelerde belirlenen gün ve saatlerde gerçekleştirilen sünnet işlemleri Kurban Bayramı öncesinde sona erecek. Sünnet kıyafetleri de Merkezefendi Belediyesi tarafından kendilerine hediye edilecek çocuklara, sünnet şöleni de düzenlenecek.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, konuyla ilgili açıklamasında, ihtiyaç sahibi ailelerin ve çocukların her zaman yanında olduklarını belirtti. Sünnet işlemlerinin son derece steril bir ortamda gerçekleştiğini ifade eden Doğan, şunları kaydetti:

Haberin DevamıReklam

“Sosyal projelerimize büyük önem veriyor, hemşehrilerimizin bu zorlu ekonomik dönemde bir nebze de olsa rahatlamasını istiyoruz. Bu noktada birbirinden değerli ve önemli hizmetlerimizi hayata geçiriyoruz. Geçen yıl gerçekleştirdiğimiz sünnet etkinliğimizi bu yıl da yapacağız. İhtiyaç sahibi ailelerimizin çocuklarını hijyenik bir ortamda sünnet ettirip, onların heyecanlarını paylaşıyoruz. Çocuklarımızın ve ailelerinin bu özel günde yanlarında olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Etkinliğimiz çerçevesinde bizlere destek olan özel hastanelerimize ve polikliniklerimize de teşekkür ediyorum.”