22.09.2020, Salı
19 °C / 32 °C Denizli Hava Durumu

Merkezefendi Belediyesi personeline indirimli sağlık hizmeti

Haber Merkezi - 8 Şubat 2020 Cumartesi - 12:39 Merkezefendi Belediyesi personeline indirimli sağlık hizmeti

Merkezefendi Belediyesi’nin 5 farklı hastane ile imzaladığı protokole göre, belediye personeli ve birinci derece yakınları indirimli sağlık hizmetlerinden yararlanacak.

A- A+

Merkezefendi Belediyesi ve beş hastane ile imzalanan protokole göre belediye çalışanları ve birinci derece akrabaları olan anne, baba, eş ve çocukları muayene, yatarak muayene ile benzeri sağlık hizmetlerinden yüzde 50’ye varan indirimlerden faydalanabilecek.

Konuyla ilgili açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Belediyemiz bünyesinde, hemşerilerimize hizmet etmek amacıyla gece gündüz çalışan personellerimizi düşünerek beş hastane ile indirimli sağlık protokolü imzaladık. Çalışanlarımız ile birlikte Merkezefendi Belediyesi olarak büyük bir aileyiz. Onların sağlığı bizler için oldukça önemli. Bu kapsamda çalışanlarımız ve değerli aileleri gerçekleştirdiğimiz protokol kapsamında Denizli Özel Sağlık Hastanesi, Özel Denizli Tekden Hastanesi, Özel Denizli Cerrahi Hastanesi, Özel Denipol Hastanesi ve Denizli Özel Egekent Hastanesi’ndenmuayene, yatarak tedavi ve benzeri hastane hizmetlerinde yüzde 50’ye kadar indirimlerden yararlanabilecekler. İmzalanan sözleşmelerin hastanelerimize ve personel ile ailelerine hayırlı olmasını diliyorum” dedi.