05.02.2023, Pazar
0 °C / 4 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi Belediyesi Orkestrası Cumhuriyet Konseri verecek

Merkezefendi Belediyesi Orkestrası Cumhuriyet Konseri verecek

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 22 Ekim 2022 Cumartesi - 10:24Güncelleme: 22 Ekim 2022 Cumartesi - 10:24
Merkezefendi Belediyesi Orkestrası Cumhuriyet Konseri verecek

Merkezefendi Belediyesi Oda Orkestrası ve Korosu, Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında, 26 Ekim Çarşamba günü konser verecek.

Merkezefendi Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel ‘Cumhuriyet Konseri’ düzenleyecek. 80 kişilik Merkezefendi Belediyesi Oda Orkestrası ve Korosu, Cumhuriyetin en güzel marşlarını seslendirecek. 26 Ekim Çarşamba günü saat 20.00’de Merkezefendi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan konserde, orkestra şefliğini Neslihan Demirbacak, koro şefliğini de Sevgi Utma yapacak.

“CUMHURİYET BAYRAMI’NI COŞKUYLA KUTLAYACAĞIZ”

Haberin DevamıReklam

Cumhuriyet Bayramı’nda vatandaşlara güzel bir gece yaşatmak istediklerini kaydeden Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Sanata, klasik müziğe destek vermek ve evrensel müziği geniş kitlelere ulaştırmak amacıyla kurduğumuz orkestramız ve koromuz 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızda bize unutulmayacak bir bayram coşkusu yaşatacak. 26 Ekim Çarşamba günü gerçekleştireceğimiz etkinlikle Cumhuriyeti kutlayacak, Merkezefendi Kültür Merkezimizde sizlerle birlikte konserimizde bir araya geleceğiz. Cumhuriyet’in en güzel marşlarının seslendirileceği konsere tüm vatandaşlarımızı bekliyorum” ifadelerini kullandı.