05.12.2022, Pazartesi
8 °C / 16 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi Belediyesi, müzik sınıfına enstrümanlar kazandırdı

Merkezefendi Belediyesi, müzik sınıfına enstrümanlar kazandırdı

Haber Merkezi - 2 Nisan 2021 Cuma - 09:49 Merkezefendi Belediyesi, müzik sınıfına enstrümanlar kazandırdı

Merkezefendi Belediyesi tarafından, Servergazi Anadolu Lisesinde yeni oluşturulan müzik sınıfına çeşitli enstrümanlar hediye edildi.

A- A+

Merkezefendi Belediyesi Kültür Müdürlüğü, okulun müzik sınıfına piyano, darbuka, zil, marakas, bağlama, klasik gitar, dijital bateri ile mikrofon ve nota sehpası desteğinde bulunuldu. Öğrenciler, yeni enstrümanlar ile Merkezefendi Belediye Başkanı ve beraberindekiler mini bir konser verdi.

Haberin DevamıReklam

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, öğrencilerin ihtiyaçlarını karşıladıkları ve onlara katkı sağladıkları için mutlu olduğunu söyledi. Doğan, “Merkezefendi Belediyesi olarak, kültür ve sanat projelerini desteklemek, okullara bu şekilde katkı koymak bizim için çok önemli. Çocuklarımız okulda eğitim ve öğretim alıyorlar. Onları müzikle tanıştırmak, yetenekli çocuklarımızı ön plana çıkarmak hem eğitmenlerimizin hem de yerel yönetimler olarak bizlerin elinde. Elimizden geldiğince ilçe sınırlarımız içerisindeki tüm sınıflarımıza, tüm okullarımıza destek oluyoruz. Çocuklarımızın ihtiyacını karşılamanın, onlara katkı sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza ayrı ayrı başarılar diliyorum” diye konuştu.

Servergazi Anadolu Lisesi Müdürü Sinan Demircan ise, “Okulumuz bünyesinde bir ekip oluşturacağız. Sanatsal ve kültürel faaliyetlere destek verdiğiniz için teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız” dedi.