Merkezefendi Belediyesi iftar yemeği Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde verildi – D20Haber
16.04.2024, Salı
14 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi Belediyesi iftar yemeği Mehmet Akif...

Merkezefendi Belediyesi iftar yemeği Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde verildi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 22 Mart 2024 Cuma - 14:31Güncelleme: 22 Mart 2024 Cuma - 14:31
Merkezefendi Belediyesi iftar yemeği Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde verildi

Merkezefendi Belediyesi iftar yemeği Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde verildi. İftar sofrası, mahalle sakinlerini bir araya getirdi.

Merkezefendi Belediyesinin iftar yemekleri programı Mehmet Akif Ersoy Mahallesi ile devam etti. Barbaros Kapalı Pazar Yeri’ne verilen iftar yemeğine Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, CHP Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu, eski Denizli Belediye başkanlarından Ali Marım, CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Müjdat İlhan, meclis üyeleri ve meclis üyesi adayları, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

 

Ezanın okunmasıyla oruçlar hep birlikte açılırken, iftar programının ardından tasavvuf müzik dinletisi ve semazen gösterisi sunuldu.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, burada yaptığı konuşmada, “Mehmet Akif Ersoy Mahallesi ve çevre mahallelerimizden gelen hemşehrilerim hepiniz iftar programımıza hoş geldiniz. Bugün burada bizlerle birlikte olan çok kıymetli ve özel bir yeri olan Merkezefendi Belediye Engelsiz Yaşam Akademimizin sevgili öğrencileri ve aileleri burada. Ramazan ayının maneviyatını mahallelerimizde yaşatmaya gayret ediyoruz. Ramazan demek; birlik, beraberlik, kardeşlik ve dostluk demek. Mahallelerimizde kurduğumuz gönül sofralarıyla Ramazan ayının o bereketini ve huzurunu yaşatıyoruz. Sizlerle birlikte gönül gönüle, yan yana ve can cana oluyoruz” dedi.

Merkezefendi Belediyesi bugün de Değirmenönü Mahallesi Karaman Kapalı Pazar Yeri’nde toplu iftar programını gerçekleştirecek.