03.02.2023, Cuma
0 °C / 6 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi Belediyesi Engelsiz Fest düzenliyor

Merkezefendi Belediyesi Engelsiz Fest düzenliyor

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 29 Kasım 2022 Salı - 12:12Güncelleme: 29 Kasım 2022 Salı - 12:12
Merkezefendi Belediyesi Engelsiz Fest düzenliyor

Merkezefendi Belediyesince bu yıl ikincisi düzenlenecek Engelsiz Fest, 2-3 Aralık’ta yapılacak.

Merkezefendi Belediyesince düzenlenecek Engelsiz Fest, 2 Aralık Cuma günü saat 10.00’da kortej yürüyüşü ile başlayacak. Yürüyüş sonunda Engelsiz Yaşam Akademisi’ndeki mesleki atölyelerin stantları açılacak. Saat 15.30’te ‘Ah Necibe’ isimli tiyatro oyunu sahnelenecek.

Festivalin ikinci gününde ise stantlar 11.00’de açılacak. Saat 15.00’te engelli spor kulüplerine malzeme dağıtımı gerçekleştirilecek. Festival süresince gün boyu stantlar, workshoplar, animasyonlar, sürpriz etkinlikler ve çeşitli ikramlar olacak.

Haberin DevamıReklam

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, festival ile ilgili açıklamasında, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde farkındalığı artırmak için çeşitli etkinlikler düzenlediklerini belirterek, “Merkezefendi Belediyesi olarak gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz projelerimizde özel bireyleri de düşünüyor, ona göre hareket ediyoruz. İlçemizi, özel bireylerin hayata eşit katılımı için geliştirmeye devam ediyoruz. Engelsiz Yaşam Akademimizde eğitim gören özel bireylerimiz bizler için çok kıymetli. Onların yaptığı her işe, içinde bulundukları her ortama, yüzlerindeki tebessüme büyük önem veriyoruz. İki gün sürecek, birbirinden güzel ve keyifli etkinliklerin yer alacağı festivalimize tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz” dedi.