Merkezefendi Belediyesi engellilere ulaşım hizmeti sunuyor – D20Haber
19.05.2024, Pazar
18 °C / 33 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi Belediyesi engellilere ulaşım hizmeti sunuyor

Merkezefendi Belediyesi engellilere ulaşım hizmeti sunuyor

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 17 Mart 2023 Cuma - 20:22Güncelleme: 17 Mart 2023 Cuma - 20:22
Merkezefendi Belediyesi engellilere ulaşım hizmeti sunuyor

Merkezefendi Belediyesi Engelsiz Yaşam Akademisi bünyesindeki engelsiz ulaşım araçları ile engelli bireylere ücretsiz ulaşım hizmeti sunuluyor.

Merkezefendi Belediyesi, engelli bireylerin kentteki kamu kuruluşlarına, bankalara ve hastanelere ulaşımlarını kolaylaştırmak için uygulamaya koyduğu engelsiz ulaşım hizmeti devam ediyor. Bu hizmetten yüzde 40 ve üzerindeki engelli bireyle yararlanabiliyor.

Ulaşım hizmetinden yararlanmak isteyen özel bireyler ve yakınları 0258 297 00 11 numaralı iletişim hattından hafta içi her gün 09.30 ile 16.00 saatleri arasında istediği güne rezervasyon yaptırabiliyor. Rezervasyonlar doğrultusunda kayıt oluşturan özel insanlar, evlerinden alınarak istedikleri yere götürülüp işlerini tamamladıktan sonra tekrar evlerine bırakılıyor.

“ONLARIN MUTLULUĞU BİZLERİ DE MUTLU EDİYOR”

Haberin DevamıReklam
Engelsiz Ulaşım hizmeti ile özel bireylere ulaşım desteği sağlamaya devam ettiklerini belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Özel insanlarımıza her zaman büyük önem ve değer veriyoruz. Çalışma arkadaşlarımızla birlikte bu anlayış ile hizmet ve projeler gerçekleştiriyoruz. Özel bireylerimizin ve yakınlarının hayatlarını kolaylaştırmak için çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Ulaşımdan faydalanan özel insanlarımız ve aileleri bu hizmetten gayet memnun. Onların mutlu olması bizleri de mutlu ediyor. Bugüne kadar yüzlerce vatandaşımıza ulaşım hizmeti sağladık. İnsana dokunur hizmetler gerçekleştirmeyi sürdüreceğiz” diye konuştu.

“ENGELSİZ ULAŞIM ARACI HAYATIMIZI KOLAYLAŞTIRIYOR”

Merkezefendi Belediyesi’nin Engelsiz Ulaşım Aracı Desteği’nden 1 yıldır faydalandığını belirten 37 yaşındaki Ethem Yüksel, “Engelsiz ulaşım aracı sayesinde banka ve hastane gibi kamusal alanlarda biz gibi engelli bireylerin hayatını kolaylaştırmakta. Bu tür icraatların ülkemizde çoğalmasını temenni ediyorum. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’a da bize verdiği değerden dolayı çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.