30.11.2021, Salı
14 °C / 15 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi Belediyesi engellilere ulaşım desteğini sürdürüyor

Merkezefendi Belediyesi engellilere ulaşım desteğini sürdürüyor

Haber Merkezi - 22 Temmuz 2021 Perşembe - 13:37 Merkezefendi Belediyesi engellilere ulaşım desteğini sürdürüyor

Merkezefendi Belediyesi Engelsiz Yaşam Akademisi bünyesindeki engelsiz ulaşım araçları özel bireylere ulaşım konusunda destek olmaya devam ediyor.

A- A+

Ücretsiz ulaşım hizmeti, yüzde 40 ve üzerindeki engelli bireylere sağlanıyor. Engelliler, başta hastane ve kamu kuruluşları olmak  olmak üzere, çeşitli ihtiyaçlarının karşılanması sırasında bu hizmetten yararlanabiliyor.

Engeli bulunan bireylere yönelik olarak verilen bu hizmet, 540 kez sağlandı. Hizmetten yararlanmak isteyen özel bireyler ve yakınları, 0258 297 00 11 numaralı hattan bilgi alabiliyor, başvuru yapabiliyor.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, hizmetle ilgili “Merkezefendi Belediyesi olarak özel insanlarımıza büyük önem ve değer veriyoruz. Çalışma arkadaşlarımızla birlikte bu anlayış ile hizmet ve projeler gerçekleştiriyoruz. Onların ve yakınlarının hayatlarını kolaylaştırmak için çalışıyoruz. Engelsiz Ulaşım hizmetimizle birlikte özel bireylerimize ulaşım desteği sağlıyoruz. Bugüne kadar 540 kez bu hizmeti sağladık. İnsana dokunur hizmetler gerçekleştirmeye, sosyal belediyecilik anlayışı ile çalışmaya devam edeceğiz” açıklamasını yaptı.