27.07.2021, Salı
21 °C / 37 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Denizli Basket, kombine biletleri satışa sunacak

Denizli Basket, kombine biletleri satışa sunacak

Haber Merkezi - 7 Temmuz 2021 Çarşamba - 16:20 Denizli Basket, kombine biletleri satışa sunacak

Bu sezon Türkiye Basketbol Süper Ligi’nde (BSL) mücadele edecek Yukatel Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket’te hazırlıklar devam ederken, kombine biletlerin önümüzdeki günlerde satışa sunalacağı bildirildi.

A- A+

Asbaşkan Gökhan Gökşin, Türkiye Basketbol Federasyonu’nun (TBF), 2021-2022 sezonunda salonlara kapasitelerinin yüzde 50’si kadar seyirci alınacağını açıkladığını anımsatarak, ” Önümüzdeki günler itibarıyla kombine satışları başlayacak. Süper Lig takımları bu kararın çıkmasını bekliyordu. Bu bizim için de kulüpler için de çok önemli bir karar” dedi.

Maçlara seyirci alınması konusundaki belirsizliğin ortadan kalmasının tüm kulüpler için sevindirici olduğunu söyleyen Gökşin,” TBF nin aldığı %50 seyircili kararı bizi mutlu etti. Denizli halkının şampiyon takımıyla buluşacağı günü iple çekiyoruz. İnşallah en kısa zamanda da %100 seyircili oynanabilecek ortam oluşur. Kombine ve localar ile ilgili yönetim kurulumuzun çalışmaları devam ediyor. Bugüne kadar belirsizlik hakimdi seyirci konusunda ama artık bu ortadan kalktığına göre en hızlı bir şekilde kombineleri ve locaları belirleyip Denizli halkına en kısa zamanda duyuracağız”diye konuştu.