17.01.2021, Pazar
-1 °C / 4 °C Denizli Hava Durumu

Deveciler: Denizli başarıları hak ediyor

Haber Merkezi - 22 Aralık 2020 Salı - 17:32 Deveciler: Denizli başarıları hak ediyor

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket'te moraller yerinde. Son iki haftada ligin şampiyon adaylarından Kocaeli ve Balıkesir'i mağlup eden Denizli temsilcisinde, yeni hedef cumartesi deplasmanda oynayacağı Samsunspor maçı.

A- A+

Denizli Basket Kulübü Başkanı Veli Deveciler, pandemi nedeniyle yaşanan zor günlerde kente spor alanında heyecan ve sevinç yaşatmak için çaba harcadıklarını söyledi. Deveciler,” Erkek basketbol takımımız ve kadın voleybol takımımızın oyuncuları, bugünlerde fedakarlık gösterip her gün antremanlarına devam ediyor ve yoğun bir maç trafiğinde kazanmaya çalışıyor. Hepsine öncelikle sonsuz teşekkür ediyoruz” dedi.

Maçların seyircisiz oynanmasına rağmen taraftar desteğini her zaman hissettiklerini kaydeden Deveciler, “Katkılarıyla güç bulduğumuz Denizlili yardımseverler, hem başarılı iş hayatlarıyla hem de şehir için neler yapabileceklerini ispatlamaya devam ediyor. Tüm bu güçle, şehrimizde insanların yüzünü güldüreceğimiz başarıların geleceğinden şüphemiz yok. Denizli en büyük başarıları hak ediyor. Zor geçen günlerden sonra, güzel günleri başarılarla karşılayacağımızı ve hep birlikte salonları coşkuyla dolduracağımız günlerin yakın olduğunu biliyoruz”diye konuştu.

Deveciler, Denizli Basket’in Samsun’da, voleybol takımının da Akhisar deplasmanında önemli maçlara çıkacaklarını, kazanmanın önemli bir avantaj yaratacağını sözlerine ekledi.