25.06.2021, Cuma
20 °C / 35 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Deveciler: Basketbol takımımız ilçenin başarı hikayesidir

Deveciler: Basketbol takımımız ilçenin başarı hikayesidir

Haber Merkezi - 6 Mayıs 2021 Perşembe - 13:38 Deveciler: Basketbol takımımız ilçenin başarı hikayesidir

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Başkanı Veli Deveciler, Baskebol Süper Ligi’ne yükselmelerinin Merkezefendi ilçesinin bir başarı hikayesi olduğunu belirtti.

A- A+

Denizli Basket Başkanı Veli Deveciler, yola çıkarken Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’ın güvenini vurgulayıp güçlü bir yönetim kurulu oluşturmasını istediğini, bunu sağladıklarını, yönetimi bir araya getirenin ise Doğan’a inançlarının olduğunu söyledi. Deveciler, şöyle devam etti:

“Şeniz Başkanımızla yaptığımız ilk toplantıda bize ‘üç yıl içinde bu takımı basketbolun en üst ligine taşıyacağız’ dedi. Biz bunun ne kadar güç olduğunu anlatsak da bunun olabileceğine bizi o gün inandırdı. Bu iki yılın neredeyse yarısından fazlası pandemiyle geçmiş olmasına rağmen bizi hep destekledi. Düştüğümüz anlarda, zor günlerde hep ayağa kaldırdı. Bizde öyle büyük azimle çalıştık ki üç yılı beklemeden daha ikinci yılımızda Basketbol Süper Ligine muhteşem bir öyküyle yükseldik.”

Konulan hedefe ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren Deveciler “Bu başarı, Şeniz Başkanımızın bizlere güvenmesinin, gerçek bir lider olmasının sonucudur. Şeniz Başkan’ın koyduğu hedefler doğrultusunda ilerleyen basketbol takımımız bu ilçenin bir başarı hikayesidir. En iyisini isteyen, en iyisine layık olan insanların yaşadığı bu ilçe, basketbolun en üst liginde temsil edilecektir. Konulan hedefe ulaşılmıştır. Merkezefendi, Şeniz Başkanımız sayesinde herkesin imrenerek baktığı, yaşamak istediği, mücadeleden kaçmayan, kaliteli bir hayat sürmek isteyen, gülümseyen, en iyiye layık olan ve en iyileri hedefleyen bir ilçe oldu” dedi.

Önümüzdeki sezonki hedeflerini de açıklayan Deveciler “Yeni hedef Süper Ligde kalıcı olmak, Avrupa’da mücadele etmek, güçlü bir altyapı oluşturmak ve Denizlili gençlerin başarılı sporcular olmasıdır. Şeniz Doğan Başkanımız her zaman en iyisini istiyor, biz de en iyisini yapmaya hazırız. Büyük başkanımıza yaptığı her şey için Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket olarak teşekkürlerimizi borç biliriz” diye konuştu.