07.07.2022, Perşembe
22 °C / 38 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi Belediyesi dar gelirli ailelerin çocuklarını...

Merkezefendi Belediyesi dar gelirli ailelerin çocuklarını sünnet ettirecek

Haber Merkezi - 11 Haziran 2022 Cumartesi - 13:00 Merkezefendi Belediyesi dar gelirli ailelerin çocuklarını sünnet ettirecek

Merkezefendi Belediyesi tarafından düzenlenecek sünnet şöleni için kayıtların başladığı bildirildi.

A- A+

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan, 6 yaş ve üzeri erkek çocuklarının faydalandığı ‘Sünnet Şöleni’ için kayıtlar başladı. Çocukların sünnetleri özel hastanelerde uzman doktorlar tarafından modern cerrahi yöntemlerle, hijyenik ortamda ücretsiz olarak gerçekleştirileceği belirtilirken, sünnet kıyafetlerinin de Merkezefendi Belediyesi tarafından hediye edileceği duyuruldu.

Çocuklarını sünnet yaptırmak isteyen Merkezefendililer başvurularını 444 8 662 numaralı çağrı merkezinden ve www.merkezefendi.bel.tr adresi üzerinden yapabilecek. Başvurular 17 Haziran Cuma gününe kadar devam edecek. Sünnet olan çocuklar, Merkezefendi Belediyesi’nin düzenleyeceği kutlama etkinliğinde de bir araya gelecek.

Haberin DevamıReklam

“İhtiyaç sahibi Merkezefendililerin her zaman yanındayız” diyen Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Geçen sene ilk kez düzenlenen toplu sünnet etkinliğinden olumlu geri dönüşler aldık. Merkezefendi Belediyesi olarak ekonomik anlamda zorluk çeken ailelerimizin, dezavantajlı mahallelerimizin her zaman yanındayız. Sosyal belediyecilik ilkesi ile ilçemizde birçok çalışma ve proje gerçekleştiriyoruz. Geçen sene ilk kez gerçekleştirdiğimiz toplu sünnet etkinliğimizi bu yıl da yapıyoruz”dedi.