Merkezefendi Belediyesi Basket, Zafer Aktaş ile devam ediyor – D20Haber
23.05.2024, Perşembe
19 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi Belediyesi Basket, Zafer Aktaş ile...

Merkezefendi Belediyesi Basket, Zafer Aktaş ile devam ediyor

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 8 Mayıs 2024 Çarşamba - 11:37Güncelleme: 8 Mayıs 2024 Çarşamba - 11:37
Merkezefendi Belediyesi Basket, Zafer Aktaş ile devam ediyor

Merkezefendi Belediyesi Basket, koç Zafer Aktaş ile devam edecek. Deneyimli çalıştırıcıyla 2 yıllık sözleşme imzalandı.

Basketbol Süper Ligi’nde Denizli’yi temsil eden Merkezefendi Belediyesi Basket yönetimi, sezonun tamamlanmasının ardından öncelikle Zafer Aktaş ile masaya oturdu. Takımı 3,5 yıldır çalıştıran başantrenör Aktaş ile yapılan görüşmede anlaşma sağlandı.

Kulüp Başkanı Veli Deveciler, asbaşkanlar Gökhan Gökşin ve Veli Tefenlili ile yönetim kurulu üyeleri Özgür Yılmaz, Osman Uğurlu, Kenan Özsoy, Levent Çaputcu ve Ozan Katrancı’nın katıldığı törenle de sözleşme imzalandı.

AKTAŞ: HEDEF AVRUPA KUPALARINA KATILMAK

İmza törenin ardından açıklamada bulunan Aktaş, Denizli’yi çok sevdiğini ve 3,5 yıl çok güzel bir birlikteliğe imza attıklarını belirterek, şunları söyledi:

“Geçtiğimiz süreçte çok güzel işler başardığımızı düşünüyorum. Herkesin çok fazla emeği var. Önümüzdeki süreçte yaptığımız işlerin devamını sağlamak, bunu da aşıp daha büyük hedeflere yürümek adına fikir birliği yaptık. Birbirimize canı gönülden bağlıyız. Bu noktada bana tüm imkanları sağlayan başkanlarıma ve yönetimime çok teşekkür ediyorum. Gelecek yıllarda yeni hedeflere hep beraber yürüyeceğiz. Hedefimiz bulunduğumuz noktadan çok iyi noktalara gelmek. Avrupa kupalarında mücadele edebilecek bir takım yaratmak istiyoruz. 3,5 yıldır ne yaptıysak aynı şekilde çalışacağız. Bugüne kadar bana ve ekibimize destek olan Denizli halkına ve taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Hep onlara layık olmaya çalıştık. Umarım bunu başarabilmişizdir. Önümüzdeki 2 yılda aynı düşünceyle çalışmaya devam edeceğiz. Tüm hedeflerimizi gerçekleştireceğiz. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.”

Haberin DevamıReklam
DEVECİLER: HEDEFLERİMİZ VAR

Aktaş’a katkılarından dolayı teşekkür eden Devecile iser, “Yönetim Kurulumuz ve arkadaşlarımızla birlikte önümüzdeki sezon planlamaları dahilinde bizim için en önemli ayrıntılardan ve en değer verdiğimiz hususlardan biri de Zafer Aktaş hocamızdı. Uzun yıllardır gönülden olan bağlılığımızı kontrata döktük. Çok mutlu ve memnunuz. Attığımız imzaların hem şehrimiz hem de kulübümüz için hayırlı ve uğurlu olur. Takımımızın inşası için ve başarıların süreklilik kazanması için hedeflerimiz var. Bu noktada hamlelerimiz olacak. Zafer Aktaş hocamızla birlikte bunları hayata geçireceğiz. Kendisine çok teşekkür ediyorum. 2 yıllık bir kontrat yaptık. Umarım uzun yıllar çok daha başarılı ve heyecanlı, keyifli zamanlar geçireceğiz” dedi.