Deveciler, basketbolseverleri Türk Telekom maçına davet etti – D20Haber
19.04.2024, Cuma
11 °C / 27 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Deveciler, basketbolseverleri Türk Telekom maçına davet...

Deveciler, basketbolseverleri Türk Telekom maçına davet etti

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 29 Aralık 2022 Perşembe - 10:24Güncelleme: 29 Aralık 2022 Perşembe - 10:24
Deveciler, basketbolseverleri Türk Telekom maçına davet etti

Merkezefendi Belediyesi Basket Başkanı Veli Deveciler, basketbolseverleri yarın (cuma) Denizli’de oynayacakları Türk Telekom maçına davet etti.

Merkezefendi Belediyesi Basket, 12 galibiyet ve 22 puanla Basketbol Süper Ligi’nin zirvesini Fenerbahçe ile paylaşan Türk Telekom’u konuk edecek. Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu’nda yarın oynanacak karşılaşma saat 20.30’da başlayacak.

Zorlu karşılaşma öncesi Denizlili basketbolseverlere destek çağrısında bulunan kulüp başkanı Veli Deveciler, "Bu mücadelenin içinde yalnız kalmak istemiyoruz. Dostlarımızı, basketbolu seven herkesi cuma günü saat 20.30'da Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu’na bekliyoruz. Denizli’nin coşkusunu, takımına nasıl sahip çıktığını hep birlikte gösterelim" dedi.

Ligde kolay maç olmadığını vurgulayan deveciler, “Çok önemli bir maça hazırlanıyoruz. Yarın Türk Telekom ile kendi evimizde oynayacağız. Bu zorlu maç öncesi eksiklerimiz var. Ancak çok güçlü ve inandığımız bir ekibimiz de var. Tüm rakiplerin çekindiği bir takım haline geldik. Salonumuzu doldurup, son saniyeye kadar desteği bırakmayalım. Birlikte olduğumuzda yenemeyeceğimiz takım yok. 2022 yılını harika bir maçla ve galibiyetle uğurlayalım" diye konuştu.