15.08.2022, Pazartesi
21 °C / 34 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi Belediyesi Basket, covid-19 sonrası çalışmalara...

Merkezefendi Belediyesi Basket, covid-19 sonrası çalışmalara başladı

Haber Merkezi - 11 Ocak 2022 Salı - 11:09 Merkezefendi Belediyesi Basket, covid-19 sonrası çalışmalara başladı

Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket’te, covid-19 vakalarının ardından takım halinde çalışmalar yeniden başladı.

A- A+

Bahçeşehir Koleji ve Anadolu Efes karşılaşmaları takımdaki covid-19 vakaları nedeniyle ertelenen Merkezefendi Belediyesi Basket, uzun sayılabilecek bir aradan sonra ilk kez tam takım halinde çalıştı. Cumartesi günü deplasmanda Frutti Ekstra Bursaspor ile oynayacak olan Denizli temsilcisi, bu maçın hazırlıklarını sürdürüyor.

Haberin DevamıReklam

Kulüp başkanı Veli Deveciler, iki haftalık zorunlu bir aranın ardından takımın yeniden çalışmalara başladığını söyleyerek, “Büyükçekmece, Darüşşafaka ve Aliağa Petkim galibiyetlerinden sonra takımada yaşanan covid vakaları nedeniyle Bahçeşehir Koleji ve Anadolu Efes maçını oynayamadık. Cumartesi Frutti Ekstra Bursa maçını, Bursa’da oynayacağız. Hemen ardından önümüzdeki hafta çarşamba günü erteleme maçını Bahçeşehir’le oynayacağız. Bu maçın hemen akabinde ise hafta sonu da Antep maçını Denizli’de oynayacağız. Yoğun bir maç trafiği bizi bekliyor” dedi.

Bu arada, voleybol takımının aldığı başarılı sonuçlara da dikkat çeken Deveciler, “Onların performansları, bir üst lige çıkma heyecanımızı artırıyor. Kulübümüz her branşta Türkiye’ye örnek oluyor. Çalışmaya ve başarılı olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.