Deveciler: Doğru hamlelerle daha iyi yere geleceğiz – D20Haber
29.05.2024, Çarşamba
15 °C / 29 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Deveciler: Doğru hamlelerle daha iyi yere...

Deveciler: Doğru hamlelerle daha iyi yere geleceğiz

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 22 Mart 2023 Çarşamba - 10:24Güncelleme: 22 Mart 2023 Çarşamba - 10:25
Deveciler: Doğru hamlelerle daha iyi yere geleceğiz

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde aldığı 10 galibiyetle 7. sırada bulunan Merkezefendi Belediyesi Basket’te Kulüp Başkanı Veli Deveciler, doğru hamlelerle daha iyi yere geleceklerini söyledi.

Merkezefendi Basket Kulübü Başkanı Veli Deveciler, takımın keyif verici bir basketbol oynadığını söyledi. Buna karşın deplasmanlarda sorun yaşadıklarını dile getiren Deveciler, “Deplasmanlarda da fena oynamıyoruz. Her maçı sonuna kadar oynuyoruz. Son anlarda hatalar yapıyoruz. Birkaç maç sonra onu da atlatıp deplasmanda da kazanmaya başlayacağız” dedi.

Ligin play-off’la uzayacağını kaydeden Deveciler, Denizli’yi keyifli günlerin beklediğini belirtti. Kador kurulumunda doğru oyuncuları seçtiklerini ifade eden Deveciler, şunları söyledi:

Haberin DevamıReklam
“Yerli ve yabancı oyuncularda yaptığımız tercihlerin doğru olduğunu görmeye başladık. Bizim Denizli olarak belirli takımların bütçeleriyle örtüşmemiz mümkün değil. O yüzden kendimize başka misyon edinmemiz lazım. Çok değerli yerli ve yabancı oyuncular var. Bir türlü istedikleri yeri bulamamış olan; hoca, oyuncu, şehir, organizasyon olsun. Bu isimlerle çalışmaya karar verdik. Temelde hedefimiz oyuncularla ilerleyebilmek. Misyonumuz böyle olacak. Hedef büyülteceğiz. Doğru hamlelerle daha iyi yere geleceğiz. İyi bir ekibimiz ve oyuncu grubumuz var. Denizli halkının bu işi sahiplenmesi gerekiyor. Gerisi zaten kendiliğinden gelecek.”