Merkezefendi Belediyesi Basket Avrupa kupalarını hedefleyecek – D20Haber
19.07.2024, Cuma
27 °C / 41 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi Belediyesi Basket Avrupa kupalarını hedefleyecek

Merkezefendi Belediyesi Basket Avrupa kupalarını hedefleyecek

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 7 Eylül 2023 Perşembe - 15:07Güncelleme: 7 Eylül 2023 Perşembe - 15:07
Merkezefendi Belediyesi Basket Avrupa kupalarını hedefleyecek

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Merkezefendi Belediyesi Basket takımının 2023 - 2024 sezonundaki hedefini Avrupa kupalarına katılmak olduğunu bildirdi.

Türkiye Basketbol Süper Ligi’nde Denizli’yi temsil eden Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket, yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, verimli bir kamp dönemi geçiren ve Denizli’ye dönerek antrenmanlarını sürdüren basket takımını ziyaret etti.

Doğan, takımın antrenmanını Merkezefendi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Veli Deveciler ve genel menajer Evren Yenice ile birlikte izledi.

Haberin DevamıReklam
Antrenmanın ardından Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket koçu Zafer Aktaş, teknik kadro ve oyuncular ile bir araya gelen Doğan, başarı dileklerini iletti.

Denizli’nin basketbol tutkusunun çok yüksek olduğunu belirten Doğan, başarılı bir sezon geçirmek için çalıştıklarını söyledi. Doğan, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da takımımız yeni sezona disiplinli ve özverili bir şekilde hazırlanıyor. Bizler her zaman takımımızın yanındayız. Hazırlıklarını sürdüren takımımızı ziyaret ederek hem hedeflerimizi konuştuk hem de sohbet ettik. Hemşehrilerimiz de biz de takımımızın Türkiye Basketbol Süper Ligi’nde Denizli’yi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz. Oyuncularımız da bu desteği sonuna kadar hissederek azimli, istekli ve başarılı maçlar çıkaracaktır” dedi.