Deveciler: Hedefimiz ligi en iyi yerde tamamlamak – D20Haber
19.04.2024, Cuma
11 °C / 27 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Deveciler: Hedefimiz ligi en iyi yerde...

Deveciler: Hedefimiz ligi en iyi yerde tamamlamak

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 9 Mart 2023 Perşembe - 10:14Güncelleme: 9 Mart 2023 Perşembe - 10:14
Deveciler: Hedefimiz ligi en iyi yerde tamamlamak

Merkezefendi Belediyesi Basket, pazar günü Onvo Büyükçekmece Basketbol ile karşılaşacak. Kulüp başkanı Veli Deveciler, maçı kazanmak istediklerini belirterek, hedeflerinin ligi en iyi yerde tamamlamak olduğunu dile getirdi.

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde son olarak Bahçeşehir Koleji’ni mağlup eden Merkezefendi Belediyesi Basket, Onvo Büyükçekmece Basketbol ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Kulüp başkanı Veli Deveciler, İstanbul deplasmanından da galibiyetle dönerek alt sıralarla arayı açmak istediklerini söyledi.

“DEPLASMANLARDA SIKINTILAR YAŞIYORUZ”

Hedeflerinin ligi en iyi yerde tamamlamak olduğunu kaydeden Deveciler, “Özellikle iç sahada gösterdiğimiz performans bizleri mutlu ediyor. Üst üste 7 maç kazanmayı başardık. Deplasmanlarda bazen sıkıntılar yaşıyoruz. Bununda üstesinden geleceğiz ve hedeflediğimiz noktaya geleceğiz” dedi.

“DURUMDAN MEMNUNUZ”

Başantrenör Zafer Aktaş ve oyuncuların ellerinden geleni yaptıklarını aktaran Deveciler, “Normal sezonda dönem dönem zorluklar yaşasak da mevcut durumdan memnunuz. Büyükçekmece deplasmanından da galibiyetle ayrılacağımıza inanıyoruz” diye konuştu.

DEVECİLER’DEN TEŞEKKÜR

Bahçeşehir Koleji maçında düzenlenen kitap kampanyasıyla ilgili konuşan Deveciler, şunları söyledi:

“Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 11 ili etkileyen deprem felaketi sonrası ne yapabiliriz diye düşündük. Sosyal sorumluluk projeleri de bu süreçte çok önemli. Bahçeşehir Koleji maçında taraftarlarımız yaptığımız çağrıya kulak verdi ve çok sayıda kitap, ‘kitap kampanyası’ kapsamında toplandı. Toplanan kitaplar araçlara yüklenerek afetzedelere ulaştırılmak üzere gönderildi. Tüm hemşehrilerimize gösterdikleri ilgi için teşekkür ediyorum.”

Merkezefendi Basket ile Onvo Büyükçekmece Basketbol, 12 Mart Pazar günü saat 13.00’de Gazanfer Bilge Spor Salonu’nda karşı karşıya gelecek.