02.02.2023, Perşembe
-1 °C / 9 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Gökşin: Merkezefendi Belediyesi Basket her takımın...

Gökşin: Merkezefendi Belediyesi Basket her takımın korkulu rüyası haline geldi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 14 Ocak 2023 Cumartesi - 13:42Güncelleme: 14 Ocak 2023 Cumartesi - 13:43
Gökşin: Merkezefendi Belediyesi Basket her takımın korkulu rüyası haline geldi

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde Anadalu Efes’e konuk olacak Merkezefendi Belediye Basket’te Asbaşkan Gökhan Gökşin, “Sezon başında tüm otoritelerin bir numaralı düşme adayı olarak gösterdiği takımımız, bugün her takımın korkulu rüyası haline geldi” dedi.

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde Anadolu Efes deplasmanına gidecek Merkezefendi Belediyesi Basket’te, zorlu maçın hazırlıkları sürüyor.

Karşılaşma öncesi konuşan Asbaşkan Gökhan Gökşin, sezon öncesi risk alarak kurdukları takımın rakiplerin korkulu rüyası haline geldiğini söyledi. Gökşin, “Sezon başında risk alarak ama inanarak kurduğumuz takımımızın bugün herkesi yenebilen bir takım haline gelmesi başta baş antrenörümüz Zafer Aktaş’ın ve onun teknik ekibinin özverili ve çok çalışması sonucunda ortaya çıktı. Sezon başında tüm otoritelerin bir numaralı düşme adayı olarak gösterdiği takımımız bugün her takımın korkulu rüyası haline geldi” dedi.

Haberin DevamıReklam

Önce Türkiye sonra da Avrupa basketboluna damga vuracaklarını kaydeden Gökşin, “Yönetimimiz, teknik ekibimiz, oyuncularımız ve tabi ki büyük Denizli taraftarıyla beraber önce Türkiye inşallah daha sonrasında da Avrupa basketboluna damga vurmaya devam edeceğiz. Bizi izlemeye devam edin” diye konuştu.

Anadolu Efes ve Merkezefendi Belediyesi Basket, 16 Ocak Pazartesi günü saat 19:00’da Sinan Erdem Spor Salonu’nda karşı karşıya gelecek.