Doğan, Altındere Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi – D20Haber
29.05.2024, Çarşamba
15 °C / 28 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Doğan, Altındere Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya...

Doğan, Altındere Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 2 Ocak 2024 Salı - 15:16Güncelleme: 2 Ocak 2024 Salı - 15:18
Doğan, Altındere Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Altındere Mahallesi’ne giderek vatandaşlarla bir araya geldi. Doğan, “İlçemizi ortak akıl ile geliştirip güzelleştireceğiz” dedi.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Altındere Mahalle sakinleri ile yeni yılın ilk gününde bir araya geldi. Doğan, yapılan ve yapılacak olan projeler ile hizmetler hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Altındereliler, Başkan Doğan’a gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı teşekkür etti.

Amaçlarının her zaman vatandaşa ve ilçeye en iyi şekilde hizmet etmek olduğunu belirten Doğan, Altındere Mahallesi sakinlerine verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.

Haberin DevamıReklam
Fikir ve görüşlerin kendileri adına kıymetli olduğunu kaydeden Doğan, “İlçemizi ortak akıl ile birlikte geliştiriyor ve güzelleştiriyoruz. Her zaman hemşehrilerimizin fikirleri ve görüşleri bizim için çok kıymetli oldu. Tüm mahallelerimize en iyi şekilde hizmet götürmek için gayret ediyoruz. Güler yüzlü karşılamanızdan ve misafirperverliğinizden dolayı Altındere Mahallesi sakinlerine teşekkür ediyorum. Yeni yılın sağlık, mutluluk, huzur ve bereket getirmesini diliyorum” diye konuştu.