11.06.2023, Pazar
20 °C / 30 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Doğan: Üstyapıda artan maliyetler bizleri de...

Doğan: Üstyapıda artan maliyetler bizleri de yoruyor

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 4 Nisan 2023 Salı - 12:12Güncelleme: 4 Nisan 2023 Salı - 12:19
Doğan: Üstyapıda artan maliyetler bizleri de yoruyor

Merkezefendi ilçesinde görev yapan muhtarlar ile düzenlenen iftar programında bir araya gelen Başkan Şeniz Doğan, iki mahallede üstyapı çalışmalarının sürdüğünü belirterek, “Üstyapı çalışmaları artan maliyetlerden dolayı bizleri de yoruyor.Planladığımız projelerimizi teker teker hayata geçireceğiz” dedi.

Bereketler Toplantı ve Sergi Salonu’nda gerçekleştirilen iftar yemeğinde Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, ilçede görev yapan muhtarlar ve aileleriyle bir araya geldi. 6 Şubat’ta meydana gelen deprem felaketinin arkasında derin bir hasar bıraktığını söyleyen Doğan, “Oralara gittik, gördük, yaşananlar çok kötüydü. Halen daha o bölgelerimizdeki sıkıntı ciddi bir şekilde devam ediyor. Muhtarlarımızın, Merkezefendili ve Denizlili hemşehrilerimizin desteğiyle depremden etkilenen bölgelerimize eşit bir şekilde yardımlarımızı gönderdik, göndermeye de devam ediyoruz” diye konuştu.

“YARALARI SARMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Kahramanmaraş bölgesinde yetkili belediye olduklarını anımsatan Doğan, konteyner ve ekmek desteği vermeyi sürdürdüklerini dile getirdi. Doğan, “Psikolog arkadaşlarımız, yine farklı birimlerdeki görevli çalışma arkadaşlarımızı oralarda görevlendiriyoruz. Elimizden geldiği kadar, gücümüz dahilinde o bölgede yaraları sarmaya gayret ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Haberin DevamıReklam
“ARTAN MALİYETLER BİZLERİ DE YORUYOR”

Sevindik ve Sümer mahallelerindeki üstyapı çalışmalarının devam ettiğini kaydeden Doğan, “Üstyapı çalışmaları artan maliyetlerden dolayı bizleri de yoruyor. Planladığımız projelerimizi teker teker hayata geçireceğiz” dedi.

“UYUM İÇİNDE ÇALIŞTIK”

Muhtarlarla beraber bugüne kadar çok uyumlu çalıştıklarını belirten Doğan, konuşmasında şunları söyledi:

“Çalışma arkadaşlarımızla birlikte inisiyatif almaktan hiçbir zaman kaçınmadık. Bizim için öncelik olan Merkezefendi’de yaşayan hemşehrilerimizin rahatlığı, zaruri ihtiyaçlarının karşılanması ve onların yüzünün gülmesi. Bu anlamda da var gücümüzle çalışıyoruz. Değerli muhtarlarımızı ailem gibi görüyorum. Katılım sağlayarak bizleri yalnız bırakmayan muhtarlarımıza ve kıymetli ailelerine teşekkür ediyorum.”