Doğan: Sümer Mahallesi’nde üstyapı çalışmalarının yüzde 75’i tamamlandı – D20Haber
08.12.2023, Cuma
8 °C / 12 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Doğan: Sümer Mahallesi’nde üstyapı çalışmalarının yüzde...

Doğan: Sümer Mahallesi’nde üstyapı çalışmalarının yüzde 75’i tamamlandı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 7 Kasım 2023 Salı - 13:45Güncelleme: 7 Kasım 2023 Salı - 13:55
Doğan: Sümer Mahallesi’nde üstyapı çalışmalarının yüzde 75’i tamamlandı

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, üstyapı çalışmalarının sürdüğü Sümer Mahallesi’ne giderek incelemelerde bulundu. Doğan, mahalledeki çalışmaların yüzde 75 oranında tamamlandığını söyledi.

Merkezefendi Belediyesi tarafından Sümer Mahallesi’nde 140 bin metrekare alanın tamamlandığı 1. etabın ardından 2. etap çalışmaları da devam ediyor.

2. etap çalışmaları kapsamında 75 bin metrekare alanın parke döşemesinin, 17 bin metre uzunluğunda bordür taşı döşemesinin ve 20 bin metrekare alanın da sıcak asfaltını tamamlandığı belirtildi. 35 bin metrekarelik parke yol ve kaldırımı ile 35 bin metrekarelik sıcak asfalt döşemesinin tamamlanması için çalışmaları sürdüğü ifade edildi.

Haberin DevamıReklam
Sümer Mahallesi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulunan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, ulaşımda rahatlığı artırmak için çalışmalara devam ettiklerini dile getirdi. Doğan, “İlçemizin en geniş mahallelerinden biri olan Sümer Mahallemizde asfalt, kaldırım ve yol çalışmalarımızın yüzde 75’ini tamamladık. Hızla devam eden çalışmalarımızı kısa sürede tamamlayarak Sümer Mahallemizi baştan aşağı yenilemiş olacağız. Mahallemize ve ilçemize hayırlı olsun” diye konuştu.