17.05.2022, Salı
17 °C / 30 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Doğan: Siz evde kalın, can dostlar...

Doğan: Siz evde kalın, can dostlar bize emanet

Haber Merkezi - 25 Mart 2020 Çarşamba - 15:28 Doğan: Siz evde kalın, can dostlar bize emanet

Ülke genelinde coronavirüs salgınının artmasıyla birlikte çalışmalarında aralıksız devam eden Merkezefendi Belediyesi, bu süreçte sokak hayvanlarını da unutmadı.

A- A+

Sokak hayvanlarının beslenmesinde önemli rolü olan iş yerlerinin kapanması ve vatandaşların sokağa çıkmaması nedeniyle ekipler ilçenin belli noktalarında mama dağıtımı gerçekleştirdi. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, salgınla mücadele noktasında büyük bir özveri ile çalıştıklarını söyledi.

Coronavirüs salgınıyla mücadele çalışmalarımıza hız kesmeden devam Etiklerini bildiren Doğan, “Belirlediğimiz program kapsamında mahallelerimizde ve pazar yerlerimizde ilaçlama ve temizleme çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmalarımızı gerçekleştirirken hayatı birlikte paylaştığımız, can dostlarımız olan sokak hayvanlarını da unutmadık. Can dostlarımızın gıda ihtiyacını karşılamak adına ilçemizin belli noktalarında mama dağıtımı gerçekleştirdik. Bu süreçten onların da en az seviyede etkilenmesi için büyük bir gayretle çalışmaya devam ediyoruz ve edeceğiz. Siz evde kalın, can dostlar bize emanet” dedi.