Doğan, Muratdede’de iftar yemeğine katıldı – D20Haber
15.04.2024, Pazartesi
14 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Doğan, Muratdede’de iftar yemeğine katıldı

Doğan, Muratdede’de iftar yemeğine katıldı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 16 Mart 2024 Cumartesi - 16:26Güncelleme: 16 Mart 2024 Cumartesi - 16:27
Doğan, Muratdede’de iftar yemeğine katıldı

Merkezefendi Belediyesinin Muratdede Mahallesi’ndeki iftar yemeğine yoğun bir katılım olurken, Başkan Şeniz Doğan, “İlçemizde kardeşliği, barışı, mutluluğu ve huzuru yaşatıyoruz” dedi.

Merkezefendi Belediyesinin mahallelerdeki geleneksel iftar programları devam ediyor. İftar sofrası bu kez Muratdede Mahallesi’nde kuruldu. Kapalı Pazar Yeri ve yanında kurulan gönül sofralarını dolduran binler, ezanın okunmasıyla oruçlarını hep birlikte açtı. İftar programının ardından tasavvuf müzik dinletisi ve semazen gösterisi sunuldu.

 

İftara programına CHP Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, eski Denizli Belediyesi Başkanı Ali Marım, meclis üyeleri ve meclis üyesi adayları, muhtarlar ve binlerce vatandaş katıldı.

“HEMŞEHRİLERİMLE HER ZAMAN YAN YANAYIZ”

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, tek tek selamladığı iftar yemeğine katılanlara “Ramazan ayının maneviyatını, ruhunu ve gönül sofralarımızı bugün Muratdede Mahallesi'nde kurduk. Ramazan ayınız mübarek olsun. Ramazanın ruhu, kardeşliği, barışı, mutluluğu ve huzurunu ilçemizde yaşatıyoruz. Her zamanki gibi yine hep beraberiz. Binlerce hemşehrimizle orucumuzu beraber açtık. Bu Ramazan akşamında da huzuru ve bereketi birlikte paylaştık. Allah tuttuğumuz oruçları, ettiğimiz duaları kabul etsin. Beraber geçirdiğimiz bu anları daha nice güzelliklerle taçlandırsın” diye seslendi.

Merkezefendi Belediyesi, 17 Mart Pazar günü Adalet Mahallesi Kapalı Pazar Yeri’nde toplu iftar programını gerçekleştirecek.