Doğan, muhtarlar ile bir araya geldi – D20Haber
23.05.2024, Perşembe
19 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Doğan, muhtarlar ile bir araya geldi

Doğan, muhtarlar ile bir araya geldi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 24 Nisan 2024 Çarşamba - 14:40Güncelleme: 24 Nisan 2024 Çarşamba - 14:40
Doğan, muhtarlar ile bir araya geldi

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, yeni dönemde görev yapacak muhtarlar ile bir araya geldi. Doğan, “Merkezefendimizi birlikte geliştirmeye, güzelleştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Merkezefendi Belediyesi, yeni dönemde görev yapacak olan muhtarlar ile beraber Bereketler Toplantı ve Sergi Salonu’nda program gerçekleştirildi. Programa Merkezefendi Kaymakamı Abdullah Demir, Merkezefendi Belediyesi Başkan Yardımcıları, Muhtarlar Derneği Başkanı Osman Yüreci, ilçede görev yapan muhtarlar ile birim müdürleri katıldı.

“MERKEZEFENDİ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Göreve geldikleri günden bu yana muhtarlar ile irtibat halinde olduklarını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, şunları söyledi:

Haberin DevamıReklam
“Göreve geldiğimiz günden itibaren muhtarlarımızla beraber hep irtibat halindeyiz. Hemşehrilerimiz taleplerini ve istekleri genellikle muhtarlarımıza iletiyor. Muhtarlarımızda bir köprü vazifesi görerek hemşehrilerimizin isteklerini doğrudan bizlere iletiyor. Bizlerde gerekli gayreti ve özveriyi göstererek 50 mahallemizden gelen istek ve talepleri giderme konusunda titizlikle çalışıyoruz. Muhtarlarımızla beraber, Merkezefendili hemşehrilerimizi mutlu eden, onların yüzünü güldürecek projelerimizi hayata geçirmeye devam edeceğiz. Merkezefendimizi birlikte geliştirmeye, güzelleştirmeye devam edeceğiz”

“BAŞKANIMIZ ŞENİZ DOĞAN’A TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Muhtarlar Derneği Başkanı Osman Yüreci ise, “Merkezefendi Belediye Başkanımız Şeniz Doğan’a her zaman bize verdiği desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Tüm muhtarlarımızın bu programa katılımından dolayı her birine teşekkür ediyorum. Muhtarlar derneği başkanı olarak muhtarlarımızın talep ve şikayetlerini ilgili kurumlara bildirerek sorunlarımızı çözüme kavuşturmaya devam ediyorum” dedi.

“MUHTARLARIMIZA BAŞARILAR DİLİYORUM”

Merkezefendi Kaymakamı Abdullah Demir de konuşmasında, “Merkezefendi ilçemizde yeniden seçilip görevine devam eden ve 16 mahallede değişen muhtarlarımıza başarılar diliyorum. Merkezefendi Kaymakamlığı olarak istekleriniz ve talepleriniz doğrultusunda her zaman muhtarlarımıza kapımızın açık” diye konuştu.