Doğan: Mama üretim makinelerinin 17 noktaya satışı yapıldı – D20Haber
19.06.2024, Çarşamba
24 °C / 41 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Doğan: Mama üretim makinelerinin 17 noktaya...

Doğan: Mama üretim makinelerinin 17 noktaya satışı yapıldı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 3 Ekim 2023 Salı - 11:29Güncelleme: 3 Ekim 2023 Salı - 11:31
Doğan: Mama üretim makinelerinin 17 noktaya satışı yapıldı

Merkezefendi Belediyesi Ar-Ge ve İnovasyon Merkezi’nde üretilen mama üretim makinelerinin Türkiye'nin 17 farklı noktasına satışının yapıldığını belirten Başkan Şeniz Doğan, “Bu satışlar ile gelir elde ederek belediyemize katma değer sağlamayı hedefliyoruz” dedi.

Sosyal belediyecilik anlayışı ile çalışmalarını sürdüren Merkezefendi Belediyesi tarafından geliştirilen mama üretim makinelerinin, Türkiye’nin dört bir yanındaki belediyelere satışı devam ediyor.

Makinelerin şu ana kadar Turgutlu Belediyesi, Ayvalık Belediyesi, Cide Belediyesi, Kepez Belediyesi, Dazkırı Belediyesi, Yüreğir Belediyesi, Mudanya Belediyesi, Seyhan Belediyesi, Datça Belediyesi, Kumluca Belediyesi, Ünye Belediyesi, Bilecik Belediyesi, Safranbolu Belediyesi, Çorlu Belediyesi, Yenişehir Belediyesi, Honaz Belediyesi ve Merkezefendi Pet Kafe Mama Üretim Tesisi’ne teslim edildiği bildirildi.

Haberin DevamıReklam
2019 yılından bu yanaüretim odaklı çalıştıklarını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Merkezefendi’deki her canlı bizim için çok kıymetli. Bu anlayış ile geçen yıl üretimine başladığımız ‘Mama Üretim Makineleri’ni ülkemiz geneline yaymaya devam ediyoruz. Bu satışlar ile gelir elde ederek belediyemize katma değer sağlamayı hedefliyoruz. Üreten, ürettikçe kazanan, kazandıkça da ilçemize her alanda hizmet eden marka bir belediye olmanın gururunu yaşıyoruz. Tüm Türkiye’ için çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz” diye konuştu.