25.06.2021, Cuma
20 °C / 35 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Doğan, küçük sporcularla bir araya geldi

Doğan, küçük sporcularla bir araya geldi

Haber Merkezi - 10 Haziran 2021 Perşembe - 13:22 Doğan, küçük sporcularla bir araya geldi

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Merkezefendi Belediyesi tarafından Alpaslan Mahallesi’ne kazandırılan spor tesisinde sporcularla bir araya geldi.

A- A+

Futbol, basketbol ve voleybol branşında kursların verildiği tesiste, 7 ile 12 yaş arasındaki 300 sporcu eğitim görüyor. Üç bin metrekareden oluşan spor tesisi; Alpaslan, Bakırlı, Yenimahalle, İlbade ve Gümüşçay mahallelerindeki öğrencilere spor yapma imkanı sağlıyor.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Merkezefendi Belediyesi olarak sporu ve sporcuyu her koşulda destekleyeceklerini belirtti. Doğan, “Alpaslan Mahallemize kazandırdığımız spor tesisinde sporcularımızla bir araya geldik. Uzman antrenörler eşliğinde çocukların spora ilgisini artırmak en büyük dileğimiz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın her zaman, her koşulda destekleyeceğiz ve yanlarında olacağız. İlçemizdeki spor tesislerimizin sayısını arttırmayı hedefliyoruz. Merkezefendi Belediyesi olarak, ilçemizi sporun merkezi haline getirmek için var gücümüzle çalışacağız” diye konuştu.