Doğan, ilçede görev yapan muhtarlarla bir araya geldi – D20Haber
10.12.2023, Pazar
8 °C / 15 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Doğan, ilçede görev yapan muhtarlarla bir...

Doğan, ilçede görev yapan muhtarlarla bir araya geldi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 19 Ekim 2023 Perşembe - 12:56Güncelleme: 19 Ekim 2023 Perşembe - 12:58
Doğan, ilçede görev yapan muhtarlarla bir araya geldi

Düzenlenen bir etkinlikte muhtarlarla bir araya gelen Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Muhtarlarımız, demokrasinin mihenk taşlarıdır” dedi.

Merkezefendi Belediyesi tarafından 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Bereketler Toplantı ve Sergi Salonu’nda program düzenlendi. Programa Merkezefendi Kaymakamı Abdullah Demir, Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcıları Fatma Atıcı Bakcan ve Fatih Coşkun, Muhtarlar Derneği Denizli Şube Başkanı Osman Yüreci, il ve ilçede görev yapan muhtarlar ile birim müdürleri katıldı.

Programda konuşan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, muhtarlar ile sıklıkla bir araya geldiklerini söyledi. Doğan, “Göreve geldiğimiz tarihten itibaren, her yıl muhtarlarımız için düzenlediğimiz bu programımız geleneksel hale geldi. Bugün burada ailecek bir aradayız. Muhtarlarımız, demokrasinin mihenk taşlarıdır. Hemşehrilerimizin talepleri ve istekleri olduğu zaman ilk muhtarlarımıza geliyorlar. Onlar da bu önerileri bizlere, ilgili kurumlara iletiyor. Hemşehrilerimizle aramızda oldukları köprü vazifesinin kolay olmadığını, büyük bir sorumluluk istediğini biliyoruz. 2019 yılından bu yana her bir muhtarımızla uyum içinde çalışmaya gayret gösterdik” ifadelerini kullandı.

Haberin DevamıReklam
İlçeye bağlı 50 mahalleden gelen talepleri karşılamak adına çalıştıklarını dile getiren Doğan, şunları söyledi:

“İlçemizde birçok çalışma gerçekleştiriyoruz. Gücümüzün ve inisiyatifimizin olduğu, bütçemizin yettiği kadar elimizden geleni yapıyoruz. Şeffaf ve samimi bir şekilde, paydaşlarımızla bir araya gelerek hemşehrilerimizin taleplerini dinleyerek projelerimizi gerçekleştirdik. Merkezefendi Belediyesi, Türkiye’deki ilçelere ve illere baktığımızda emin adımlarla yoluna devam eden bir belediyedir. Kendi ayaklarımız üzerinde durarak var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Merkezefendi hemşehrilerimizin bize verdiği emanetin ve sorumluluğun farkında olarak en iyi şekilde hizmet ediyoruz. En büyük kriterimiz, hemşehrilerimizi mutlu eden, onların yüzünü güldüren projeleri hayata geçirmek. Katılımlarından ve desteklerinden dolayı muhtarlarımıza ve kıymetli ailelerine teşekkür ediyor, bir kez daha kendilerinin Muhtarlar Günü’nü kutluyorum”