Doğan: Sağlık hizmetlerine ulaşmak gittikçe zorlaşıyor – D20Haber
02.03.2024, Cumartesi
9 °C / 19 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Doğan: Sağlık hizmetlerine ulaşmak gittikçe zorlaşıyor

Doğan: Sağlık hizmetlerine ulaşmak gittikçe zorlaşıyor

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 11 Aralık 2023 Pazartesi - 13:26Güncelleme: 11 Aralık 2023 Pazartesi - 13:28
Doğan: Sağlık hizmetlerine ulaşmak gittikçe zorlaşıyor

Sağlık hizmetlerine ulaşmanın gittikçe zorlaştığını dile getiren Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Hemşehrilerimiz Hacıeyüplü Toki Evleri’nde hizmet veren, anlaşmalı olduğumuz Sağlık Kabinini kullanıyor” dedi.

Merkezefendi Belediyesi tarafından Hacıeyüplü TOKİ Evleri’nde hayata geçirilen Sağlık Kabini uygulaması ile ücretsiz sağlık hizmeti sunulmaya devam ediliyor. Vatandaşlar, ücretsiz hizmet veren ‘Sağlık Kabini’nde; pansuman, iğne, serum ve tansiyon ölçümü gibi sağlık ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

Sağlık hizmetinden yararlanmak isteyen vatandaşların, Merkezefendi Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nden ‘Merkezefendi Sağlık Kartı’nı alması gerekiyor.

“DAHA SAĞLIKLI VE HUZURLU BİR İLÇE İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Vatandaşların sağlığının her zaman öncelikli olduğunu ve bu düşünce ile çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Sağlık hizmetlerine ulaşmak gün geçtikçe zorlaşıyor. Bizler de hemşehrilerimizin işini kolaylaştırmak için ücretsiz hizmet veren Sağlık Kabini hizmetini hayata geçirmiştik. İğnesini yaptırmak, serumunu taktırmak, tansiyonunu ölçtürmek ve pansumanlarını yaptırmak için hemşehrilerimiz Hacıeyüplü TOKİ Evleri’nde hizmet veren, anlaşmalı olduğumuz Sağlık Kabinini kullanıyor. Her şey çok değerli hemşehrilerimiz ve güzel ilçemiz için” diye konuştu.