08.02.2023, Çarşamba
-3 °C / 5 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkez Çarşısı’nda tanışma toplantısı

Merkez Çarşısı’nda tanışma toplantısı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 1 Aralık 2022 Perşembe - 15:13Güncelleme: 1 Aralık 2022 Perşembe - 15:13
Merkez Çarşısı’nda tanışma toplantısı

Merkezefendi Belediyesi’nin Good4Trust iş birliği ile hayata geçirdiği Merkez Çarşısı, üreticiler ile proje sorumlularını online tanışma toplantısında buluşturdu.

Tanışma toplantısına Merkez Çarşısı İletişim Sorumlusu Pelin Tozun, Merkez Çarşısı Üretici İlişkileri Sorumlusu Burcu Semerci, İzmit Çarşısı Üretici ilişkileri Sorumlusu Gamze Gül Biricik, Belediye Çarşıları Sorumlusu Kamer Oğur Günaydın, Good4Trust Topluluk Geliştiricisi Berk Butan, Good4Trust Türetici İlişkileri Sorumlusu Hanne Uysal ve Good4Trust Yazılım Çemberi Sorumlusu Ahmet Helvacı ve üreticiler katıldı.

Haberin DevamıReklam

Merkez Çarşısı’nın kuruluş amacının benimsenmesi ve topluluk bilincinin oluşması amacıyla gerçekleşen etkinlikte ekibin üreticilerle tanışması sağlandı. Toplantıda ayrıca teknik destek, yazılım, türetim ekonomisi ve sosyal medya ile ilgili birçok konu üzerinde duruldu.

Denizli’nin yerel üreticilerinin dahil olduğu Merkez Çarşısı’nda şu anda 58 farklı üreticinin 9 ayrı kategoride 400’den fazla ürünü yer aldığı belirtildi. Üretici olarak Merkez Çarşısı’nda yer almak isteyen vatandaşların [email protected] adresine e-posta atabileceği, 0850 885 08 62 numaralı telefondan da mesai saatleri içerisinde bilgi alabilecekleri bildirildi.