07.07.2022, Perşembe
22 °C / 38 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Kitap günleri imzalar ve söyleşilerle devam...

Kitap günleri imzalar ve söyleşilerle devam etti

Haber Merkezi - 4 Haziran 2022 Cumartesi - 21:32 Kitap günleri imzalar ve söyleşilerle devam etti

Merkezefendi Belediyesinin düzenlediği kitap günleri, söyleşiler ve yazarları okurlarıyla buluşturulan imza etkinlikleriyle devam etti.

A- A+

Merkezefendi Kitap Günleri’nin bugünkü bölümünde ünlü konukların da katılımıyla farklı konularda söyleşiler gerçekleştirildi.

 

Gazeteci Yazar Murat Ağırel, Gazeteci Yazar Yavuz Selim Demirağ ve Gazeteci Selcan Taşçı, Petek Salon’da gerçekleştirdiği söyleşiyi İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Atıcı Bakcan ve Fatih Coşkun ile vatandaşlar izledi. Söyleşinin ardından Ağırel, Demirağ ve Taşçı, kitaplarını okurları için imzaladı.

Yazar Sema Soykan ile Gazeteci Emin Çapa da, Türkiye ve dünyada eğitime, bilime ve teknolojiye verilen önem üzerine konuştu. Söyleşinin ardından Çapa ve Soykan, kitaplarını imzalamak üzere okurlarıyla bir araya geldi.

Haberin DevamıReklam

Yusuf Halaçoğlu, Şükran Kozalı, Dilek Cesur, Ece Özbaş, Mustafa Soylu, Sinan Akyüz, Kamuran Akdemir, Seval Uysal, Türkay Kılcı, Raşit Öztürk, Hale Gökalp Sezer, Fatma Peşemen Dirican, Hilal Yerlikaya, Hüsamettin Ataman, Hatice İbiş, Fazıl Çolak, Nadire Yetiş ve Zeliha Coştur da imza günü etkinliklerine katıldı.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Kitap Günleri’nin en yoğun günlerinden birinin yaşandığını belirterek, “Hemşehrilerimiz bu güzel hafta sonunda bizleri yalnız bırakmadı. Kitap Günlerimizin artık sonuna geliyoruz. Çok değerli isimleri Merkezefendimizde ağırlamaktan dolayı mutluyuz. Denizlililerin gösterdiği yoğun ilgiden dolayı, değerli yazarlarımızın Kitap Günleri’ne katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.